Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehely és a...

Menstruációs kehely és a munkahely? És a pisilés???

Figyelt kérdés

1. Jó lenne ilyet használni munkahelyen is, de nekem nem bír ki 11 órát se. Nincs egy szem mosdókagylós wc sem sehol. Az a gondom, hogy mire kibányászom addigra szó szerint csuklóig olyan vagyok! Egy kézzel nem megy. Mindent is össze lehet így kenni. Mit tehetnék hogy legalább az egyik kezem tiszta maradjon?

(Vihetnek be nedves törlőkendőt, de akkor meg már nem környezet barát).

2. Másnak is nehezebb akkor pisilni mikor bent van? Nekem van mikor ki kell vennem még a kicsit is, hogy pisilés menjen.

Köszönöm előre is a válaszokat!

34/N



2023. aug. 2. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de akkor valamit nagyon bénán csinálsz. Vagy a testi adottságaiddal van baj? Olvasd el gondosan a használatát és tartsd be!
2023. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy érdekes adottságaim vannak. (Anno a párom mindig humorizált a puncim alakjával). Eléggé bezárják az ajkak a hüvelyem bejáratát. Mindig ki kell támogatni egyik kezem ujjaival míg a másikkal felhelyezem/kiveszem.
2023. aug. 2. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Akkor nem kell használni, ha nem megy.


Létezik betét, tampon.

2023. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 !

ez is egy jó megoldás, de ha már megvettem szeretném tudni, hogy ez normális dolog-e hátha kapok tanácsot és akkor tudom használni és élvezni minden előnyét.

Köszönöm.

2023. aug. 2. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem magasan van a méhszájam. Erös vérzésem is van. 3-4 óránként cserélek. Nem telik meg, de így komfortos. A mozgássérült wc-be járok, mert ott bennt van a fülkében a mosdó.

Egyébként egy kézzel is ki tudom cserélni a wc-n ülve. Ilyenkor egyböl öntöm is ki, nem lesz olyan a kezem. Ha meg nyomja a hólyagot, azért nem tudsz pisilni, toldd feljebb.

Igen, ez nagyon jó dolog, ha jó a méret és megtanulod a technikát. Ez általában több hónap.

2023. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2 -3 ciklust csináltam végig vele pár évvel ezelőtt.

Itt sajnos nincs rokkant wc.

2023. aug. 2. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Viszel be magaddal vizet egy flakonba, azzal leöblíted a kezed és a kelyhet is.
2023. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Átolvastam egy csomó dolgot evvel kapcsolatban, és azt vontam le, hogy azért szenvedek vele ennyit, mert nagyon magas a mehszajam. Viszont a hosszúkás tölcséreknek 5 cm az átmérője majdnem. De csak a 4 cm-sel tudok pisilni normálisan.

És nem találtam ehhez a paraméterhez kelyhet. Remélem összefutok vele mégis.

Bízom abban, hogy jár erre valaki aki tud segíteni. Biztos nem vagyok egyedül evvel a dologgal.

2023. aug. 4. 13:30
 9/12 anonim ***** válasza:
A flakonos ötletet tudom én is ajánlani, plusz nálam mondjuk a mosibetét is bevált, ha a környezetkímélés a szempont. Ha tudtam, hogy nem fogom tudni 6 óra múlva kiüríteni mikor már lehet megtelik, akkor vagy mensi bugyit vettem fel vagy mosibetétet használtam pluszba, hogy azt az 1-2 órát még pluszban kibírja.
2023. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem a 15 millis kb 3 órát bír a legerősebb napon. Akkor ugye sajnos Vatta és betét kombó. De utána napon sem bír ki 6, 7 és 8 óránál többet. Most találtam itthon egy hosszabb kelyhet, de ezt is itthon alig bírtam kiszedni. Főleg reggel!!! Én nem tudom hány centis lehetek felfelé. 😂 Brr.

Megpróbálom még következő ciklusban hátha megtanulom kiszedni. Mert azért az utolsó pár napban is könnyebbség lenne.

2023. aug. 6. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!