Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hónappal ezelőtt együtt voltam a párommal, nem védekeztünk, megszakításos dolog volt, nem ment el bennem. A múlt hónapban megjött, rendesen, borzalmasan görcsöltem, úgy hogy már hányingerem volt és sírtam a fájdalomtól. Vérzésem az rendes volt, vér darabos. Így nem hiszem hogy terhes lennék, de most az utóbbi időben pár napja nagyon szúr a hasam néha. Tesztelni még nem teszteltem, de nem hiszem hogy baba lenne a dologban.

A válaszokat előre is köszönöm!


25/L



2023. aug. 5. 22:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
25 évesen tényleg ilyen hülye vagy? :D Azt írtad, hogy megjött rendesen, sőt, nem is ment el benned, akkor mégis hogy lennél terhes?!
2023. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment el benne, megjött neki, leírja hogy szerinte nincs baba de megkérdezi hogy lehet-e terhes. Aztán nem akar gyereket még, utána nem baj ha jönne, végül inkább hanyagolják. Nagy a baj a toronyba.
2023. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
12# 😂😂😂😂😂😂
2023. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyi eszed van? 25-öt felezzük meg szerintem.
2023. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!