Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebre Deflagyn használa...

Méhszájsebre Deflagyn használat tapasztalatok,vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, méhszájsebet állapotított meg a nőgyógyász nálam. Először rákszűrést sem tudott csinálni,mert kivérzett,ahogy mintát vett volna. Kaptam különböző kúpokat,majd a következő alkalommal sikerült a mintavétel, nem találtak kóros elváltozást. Deflagyn hüvelygél használatát javasolta,azonban pár alkalom használat után vérezni kezdtem, pirosas barnás vérzés, napközben is. Járt valaki más is így vele?

Egyelőre abbahagyni tervezem es meglátom.(deflagyn előtt nem tapasztaltam vérzést,csak a nőgyógyászati vizsgálat során)

Szerintetek a deflagyn okozza a vérzést? (Természetesen fel fogom keresni a nőgyógyászom amint lehetséges)



#vérzés #méhszájseb #Deflagyn Hüvelygél #Méhszáj erózió
2023. aug. 6. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem méhszájseben csak a lézer + fagyasztás segített, de ezek nagyon szépen eltüntették!
2023. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 5 napja használom, és én is ugyanezt tapasztalom, minden nap mintha jobban vérezne.. de lehet, hogy csak a kiszivárgó gél az, mert írják, hogy annak pirosas a színe. Te végül abbahagytad vagy folytattad?
2023. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok, nekem sem lett jó a citológiám, ezért használnom. Nekem kb 5 napig szokott meglenni, utána kezdtem el használni, de egy vagy két nap használat után olyan volt, mintha nem akarna elmúlni, ezért abbahagytam. Pár nap után, mikor úgy tűnt, hogy végre elmúlt, újra elkezdtem használni. Két nap használat után megint mintha véreznék. Eddig normálisnak volt mondható a menstruációm, most nem értem, mi ez. Arra gondoltam, h lehetséges a Deflagyn okozza ezt a rendellenes vérzést.
2023. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Harmadik vagyok. Elvileg nekem nincs méhszájsebem. Vmi Asc, Us két dolog volt a leleten bejelölve. A doki azt mondta, ne ijedjek meg, csak használjam ezt a gelt 3 hónapig. Utána csinál egy hpv szűrést és újra egy citológiát.
2023. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok, közben én is voltam dokinál, és nekem is azt mondta, hogy használjam nyugodtan.. hát nem tudom, de olyan drága volt, hogy mostmár el fogom használni, de én nem veszek többet, nekem fura ez a vérzés.. nekem méhszáj sebem van és HPV.
2023. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én egy hétre abbahagytam majd folytattam és utána már nem vérzett. Voltam orvosnál és elmúlt a seb.
2023. okt. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!