Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem a hasam megy le ?

Miért nem a hasam megy le ?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy én fogyni akarok a Bordáim már nagyon kint vannak de a hasam meg nagy és ha fogyok a bordák látszik ki 172cm 54 kg 21/L

2023. aug. 8. 06:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
A genetikád dönti el, hogy honnan fogysz. Végezz pluszba hasizom erősítő gyakorlatok.
2023. aug. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon erős fogyással tudtam csak a hasamat eltüntetni, de az már kész anorexia volt. Ha erre még ráhasizmoztam volna, akkor káposztagyalut se kellett volna venni.
2023. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nincsen lokális zsírégetés, így ahogy az első válaszoló is mondta, teljesen a genetikádtól függ, hol raktározol. Ha puffadt, kemény a hasad, érdemes lenne egy dokit felkeresni, mert ételintolerancia is állhat a háttérben, de ha csak a maradék zsír, akkor az valószínűleg egészségügyi szempontból esszenciális és érdemes lenne megbarátkozni vele. Már csak azért is, mert nőként kell egy bizonyos zsír%, hogy hormonálisan funkcionálj.
2023. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen alkat vagyok, mint te, mindig marad egy kis hasam. 54 kiló már elég kevés, szerintem próbálj vele megbaratkozni. Esetleg erősíteni tudsz még. El tudom képzelni, hogy ha a hátizmaid erősíted, akkor jobb lesz a tartásod és akkor a hasad is kisebbnek tűnik
2023. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es akkor azt mondod ne fogyjak hát megfogadom
2023. aug. 8. 08:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet több dolog is, ha nem zsír van a hasadon.


Lehet: a méhed. Ha előre hajló méhed van, akkor az ki tudja nyomni a hasad. Ezzel nem lehet csinálni semmit.


Lehet: a tartásod. [link]

Ha rosszul tartod magad akkor a hasad is ki fog nyomódni.


Lehet: gének.


Lehet: egészségügyi probléma pl PCOS vagy más endokrinológiai probléma. (Hormonális has)


Lehet: felfúvódás, főleg ha kerek és kemény a hasad pl akkor lehet az is. Rossz étkezéstől, vagy étel allergiától lehet pl.


És még sok minden más.

2023. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem gének mert puha a hasam
2023. aug. 8. 09:52
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk már nincs hová fogynod.


Ezzel a magassággal még épp az egészséges tartományban vagy, de ha tovább fogysz, oké, nem lesz hasad, de erőd sem. Menzesztől elbúcsúzhatsz, hullani fog a hjad, sápadt leszel, vérszegény, vitaminhiányos, stb.


De már most testképzavarod van, ha még fogyni akarsz, úgyhogy keresned kellene egy pszichológust, mielőtt nagyobb lesz a baj :(

Tudom, mit beszélek, nálam sem 45 kilósan kezddőött az anorexia hanem 56 kilósan, mert "nagy a hasam". :D

2023. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is volt hasamon amikor annyira vekony voltam mint egy anorexiás. Gyakorlatilag soha nem volt lapos hasam.

Ne foggyál tobbet, nem fog segíteni. Inkább csinálj hasizomerősítő gyakorlatokat ha zavar.

2023. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as akkor hizzak ? Miért lennék anorexiás ha azt mondom hogy a bordák ki látszik de van még hasam az neked hol anorexia
2023. aug. 8. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!