Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion d 100-at abba kell...

Klion d 100-at abba kell hagyni, ha vérvörös lett tőle a külső nemi szervi rész?

Figyelt kérdés
4 db után tűnt fel.

2023. aug. 11. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Abba kell hagyni
Folytatni kell így is
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem más mellékhatásokat okozott (elviselhetetlen viszketés, pecsételés), több nap tünet után abbahagytam. Életem során sajnos sokszor volt már ilyen-olyan intim fertőzésem, de a sokféle kipróbált szer közül a Klion az egyetlen, ami kellemetlenebb dolgokat okozott, mint maga a fertőzés. (Én azért hagytam abba, mert ugyan lehet, hogy meggyógyított volna a Klion is, de ha vannak szerek, amiktől közbe se érzem szarul magam, akkor miért szenvedjek a Klionnal?) Ha van rá lehetőséged, hívd fel a nőgyógyászt, ha nincs, akkor foglalj időpontot minél hamarabbra!
2023. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kijött egy gombás fertőzés is a felborult hüvelyflóra miatt! Mi a helyzet azóta?
2023. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 db-ot használtam el, aztán abbahagytam, utána még használtam ph helyreállítót. A pirosság elmúlt és az eredeti problémám a bakteriális vaginózis is helyrejött úgy néz ki a 4 db-tól is.
2023. aug. 21. 14:20
 4/4 afne válasza:
Ugyan ez. Reggel mikor elkezd kitisztulni iszonyatosan ég,viszket. Tiszta vörös leszek tőle. Nem tudom elképzelni,hogy használ inkább mintha ártana.
2023. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!