Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktad látni,amikor a nőgyógy...

Szoktad látni,amikor a nőgyógyász a hüvelyi UH fejre ráteszi és leveszi a műszer óvszert?

Figyelt kérdés
Ma voltam éves szűrővizsgálaton és valamiért szöget ütött a fejembe, hogy nem láttam, ahogy a vizsgálófejre tette volna az óvszert és azt sem, hogy levette. Nem vagyok benne biztos, de mintha nem lett volna rajta, amikor kihúzta. Egy pillanatra láttam és mintha nem lett volna rajta. Igaz, azt se láttam, mikor a zselét rákente, rögtön használta. Valószínűleg már elő volt készítve. Gondoltam rá, hogy levehette, mikor kihúzta belőlem, úgy emlékszem, akkor már felállt a műszertől, nem láttam a kezét. Ez most valamiért elkezdett aggasztani. Pedig sokszor volt már ilyen vizsgálatom és nem szoktam látni, ahogy ráteszik, leveszik. Arra emlékszem, hogy egyszer láttam egy másik magánorvosnál, többször nem figyeltem fel rá. Ennél az orvosnál is voltam már ilyen vizsgálaton és akkor sem figyeltem fel rá, hogy használt-e. Sosem volt problémám vizsgálat után. Ez egy kedves, alapos, fiatal doktornő, mindent elmagyaráz. Csak nem csinálnának olyat egy magánrendelésen, hogy ugyanazt a fejet használják védőborítás nélkül? Azért is bizonytalanodtam el, mert a korábbiaktól eltérően ma nem orvosi ruhában volt a doktornő, hanem egy kis vékony fehér nyári ruhában.Elbizonytalanodtam és nagyon félek.

2023. aug. 21. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már, nyugodj meg. Biztosan tett rá. Én az Sztk-ban is láttam, hogy tett rá az orvos.
2023. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de pont az a lényeg, hogy te láttad. Én azért félek, mert nem láttam. Sajnos nem figyeltem eléggé. De talán túlreagálom, próbálok lenyugodni.
2023. aug. 21. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől baj? Ha nem is tesz rá, le van fertőtlenítve. Semmilyen más orvosi eszközre sem tesznek borítást, fertőtlenítik. Pl. fogászati eszközökre, vagy amikkel műtetnek, endoszkópokra sem, semmire.
2023. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan tesz rá, az 100%, különben hamar tönkremenne a fej és így síkos is.
2023. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!