Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatti alvásképtel...

Menstruáció alatti alvásképtelenség?

Figyelt kérdés
Mostanában menstruáció alatti éjszakákon nem tudok aludni, max nagyon későn alszok el, de korán felébredek magamtól. Nincsenek fájdalmaim,nem görcsölök, tehát nem ez lehet a gond. Alapból sem vagyok valami jó alvó, de máskor azért lényegesen jobb a helyzet. Aki hasonlót tapasztalt, esetleg volt valami, ami segített? A hormonok okoznák ezt ilyenkor? Mar nagyon nehezen viselem ezt...

2023. aug. 28. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Milyen a vérzésed éjszaka? Nem lehet, hogy az átázástól félsz, és azért nem hagy a szervezeted aludni?
2023. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanez van velem! Most jött meg és éjjel alig aludtam pár órát, éhes voltam, aztán puffadtam, aztán a nyakam dagadt fel amire még bepánikoltam... Reggelre megjött és fix, hogy ez kavart be alvásnál... Sajnos én is rosszul alszom ilyenkor, de szerencsére csak 1. és 2. napon, illetve ilyenkor délután szoktam pótolni a kimaradt pár órát.
2023. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!