Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szoktatok tenni ha rémesen...

Mit szoktatok tenni ha rémesen görcsöl a hasatok menzesznél?

Figyelt kérdés
Alapjáraton mindig szenvedősen vészelem át ezeket a napokat, de most kifejezetten rémes, a hányinger kerülget és mozdulni alig bírok. Mit tehetnék hogy jobb legyen?

2023. aug. 29. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Fájdalomcsillapító + görcsoldó.
2023. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Fájdalomcsillapító, cickafark tea, kamilla tea, nospa, normaflore. És csak fekszem az ágyban. Esetleg egy feles is segíthet, egy orvos barátnőm javasolta. Tényleg segít.

Egyeseknek meleg cucc segít, nekem az semleges.

Jó lehet még az orgazmus is rá, bár ki tudja, hogy mennyi kedved van. Ha sikerül rávenni magam a maszturbálásra, akkor az segít valamennyire.

Kitartást!!!

A fájdalommal nem segít, de csokit is szoktam enni.

Vagy ilyet mert ez a hányingerem ellen is jó:

[link]

2023. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Jó meleg zuhanyvizet engedek a fájó részre, nekem jól oldja a fájdalmat.
2023. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Összegubózok, meleg víz, vagy meleg vizes palack, sírás, csoki. :D Elmúlik úgyis.
2023. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fájdalomcsillapító + melegítőpárna + ágyba fetrengés + valami sorozat vagy film, ami eltereli a figyelmet + esetleg csoki ha épp kívánom:D
2023. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg ha nem felejtem el, akkor mielőtt megjönne kb egy héttel legalább elkezdek magnéziumot szedni, az volt, hogy segített.
2023. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem mindig görcsöl a hasam mensi idején. nem tudok vele mit tenni tűrök.
febr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!