Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális hogy ennyire...

Ez normális hogy ennyire félek a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok ! Még SOHA nem voltam nőgyógyásznál de holnap megyek .

Egész gyerekkorom óta rettegek tőle , és mindig attól féltem hogy nehogy el kelljen mennem , ezért meg is tettem mindent.

Most sajnos úgy alakult hogy el kell mennem de annyira félek hogy egész nap szó szerint remeg a kezem , szédülök , nem kapok levegőt és enni sem bírok. Semmi másra nem tudok figyelni csak erre hogy mi lesz holnap . Szerintem én el is fogok ájulni ott .

Nem tudom mi válthatja belőlem ki ezt a rettenetes félelmet , de csak ez . Más orvostól nem félek, volt már műtétem is meg minden . De ez katasztrófa amit most érzek.



2023. aug. 29. 20:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja meg egyszer suliban volt orvosi vizsgálat és az egyik osztálytársam hülyeségből azt mondta hogy a lányoknak nőgyógyászati vizsgálat lesz , én szó szerint elszöktem és hazáig futottam sírva és remegve .

Meg emiatt gyereket sem szeretnék.

2023. aug. 29. 20:47
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális.
2023. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván te is tudod, hogy nem az...
2023. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De mindenki ennyire fél vagy csak én ? Mert oké hogy az ember tart tőle.

És mi lehet ennek a kiváló oka?

2023. aug. 29. 21:37
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ne fél mindenki ennyire, ezt is nagyon jól tudhatod.


A kiváltó okot meg mi végképp nem tudhatjuk. Valami a múltadból. Ha egyedül nem megy, pszichológus segít megtalálni.

2023. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Persze, az!

A helyedben nem mennék, csak ha nagyon- nagyon szükséges.

Vigyazz, mert felfedezi, hogy hüvelygyulladásod van, és szétcseszi a normál phdat egy szar gyógyszerrel, ami után olyan beteg leszel, hogy hónapokig szenvedhetsz.

2023. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
#6. Nálad nagy gondok vannak a központban...
2023. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

#02:29

Miért? Igaza van.

2023. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
#8. Persze, a válaszhasznossági arányod is azt tükrözi, hogy rád aztán megéri hallgatni 😅
2023. aug. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem 9es válaszoló 7est akart írni, vételenül elírta(?) , mert úgy valóban vicces a "válaszhasznossági arány" .
2023. aug. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!