Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezen a nyáron nagyon elengedte...

Ezen a nyáron nagyon elengedtem magam mit tegyek mert van egy pasi is aki tetszik és nem tudom hogy szeretne e így vagy hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés
A nyáron nem érdekelt mennyit és mit eszem csak ettem csomót alabból sem voltam sovány de ez nagyon durva 15kg-t híztam a nyáron mert nem mozogtam semmit meg voltam majdnem minden héten kétszer étteremben vagy gyorsétteremben és most meg már semmi sem jön rám,kilóg a hasam itt egy kép ezzen nagyon jól látszik: [link]

2023. szept. 5. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Van, aki azt szereti, ha van mit fogni, de javaslom, hogy vegyél egy pár a jelenlegi méretednek megfelelő ruhát.
2023. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a haspolo molett lànyoknak nem áll jól csak akinek lapos a hasa,helyedbe bő ruhákat hordanék és elmennék edzeni és mellette figyelnék az ételre is! Egyébként ha nem tetszel így a pasinak akkor miatta ne akarj megvàltozni csak is magad miatt.
2023. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Uh, hát ez már vészesen egészségtelen.


De ami undorító és közönséges, az az ízlésed... ez a köröm...🤢🤮 ...meg a felsőd...

2023. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát engem nem zavar a testem csak szeretnék vele össze jönni
2023. szept. 5. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz le fogyni akkor ne fogy le .Le fogyni csak akkor érdemes ha le is szeretnél egy pasiért nem éri meg
2023. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem hogy egy ilyen igenytelennek tuno lany tetszene neki

A kepen el van hanyagolva a tested,a polo nem hozzad valo

2023. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem jól

Nézel ki ne fogyj le szép vagy

2023. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a képet már kirakta valaki csak más szöveggel
2023. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
53%
Légy szexi és ne foglalkozz a kilóiddal. De dolgozz rajta, hogy lemenjen a túlsúly.
2023. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha más már kirakta akkor a kamu troll,sok életed lehet kerdezo,sajnalni tudlak
2023. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!