Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezen a nyáron nagyon elengedte...

Ezen a nyáron nagyon elengedtem magam mit tegyek mert van egy pasi is aki tetszik és nem tudom hogy szeretne e így vagy hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés
A nyáron nem érdekelt mennyit és mit eszem csak ettem csomót alabból sem voltam sovány de ez nagyon durva 15kg-t híztam a nyáron mert nem mozogtam semmit meg voltam majdnem minden héten kétszer étteremben vagy gyorsétteremben és most meg már semmi sem jön rám,kilóg a hasam itt egy kép ezzen nagyon jól látszik: [link]

2023. szept. 5. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Nekem amúgy ilyen testtel nagyon bejönnél. Ha érdekel a lehetőség, írj.

(Kivéve ha ez egy humbug.)

31F

2023. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
nekem bejön de én még tuti hízlalnék rád még 15 kgot
2023. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen hasra nagyon jó ráhasalni, kényelmes párna, ideális rakétaállást tesz lehetővé.

A köröm viszont nagy baj, mert az egyszemű vitéz, amilyen kemény, olyan érzékeny is tud lenni, ha rámarkolsz véletlenül.

Aki ezt tapasztalta, nem szimpatizál ilyen karmoknak még a látványával sem, tehát ebből még gondod lehet.

2023. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%
Brutál szexi vagy!😍😍😍🥰🥰🥰😘😘😘
2023. szept. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

Ez a súly nem a nyáron ment rád.

De aza köröm lelombozó.

2023. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%

Nos lehet hogy magadnak tetszel (amivel nincs is gond) de pasi mit szól így hozzád?


A kővérséghez a zsákruhák illenek mert ektakarják azt ami esztétikailag kifogásolható (háj). Bár van aki redők es feszülő ruhadarabok látványát kedveli.


Probáld mipuhatólni és a válasznak megfelelően a méterárú boltban vagy a nagymérertü ruha osztályon keresgélj.

2023. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!