Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A duci/dagadt nőknek mik az...

A duci/dagadt nőknek mik az előnyei ?

Figyelt kérdés
Főleg az ilyen hasban nagyobbakra gondolok mert kiváncsi vagyok hogy egy lány milyen más tulajdonságai vannak a nagyobb súlya miatt

2023. szept. 5. 20:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
A nagy has nak vannak előnyei hiddel. Pl sokkal szebb is szerintem meg véd is egy picit a csontokat meg nagyobb vagy és az se rossz
2023. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
És a vékony, alacsony, igénytelen, büdös férfiaknak?
2023. szept. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
13.át könnyen tudod dobni a szomszédba, hogy ne nálad bűzölögjön.
2023. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%
Jó ez a kérdés. Az is le van pontozva, aki jót ír, meg az is, aki rosszat xD
2023. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom,hogy sok ostobaságot írnak a kövér nőkről.Vannak ócska poénok és tévhitek.Miért gondolják sokan,hogy a kövér nők ápolatlanok? Voltak kifejezetten kövér kedveseim,s mindegyik ápolt,illatos volt mindig.Jobban figyeltek magukra,mint a normál alkatúak.
2023. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10%
Mert kövérség egyenlő igénytelenség.
2023. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne a kövér ember igénytelen? Sok közülük genetikailag kövér,vagy valamilyen betegsége van.Olyan is van,aki jól érzi így magát.Sokan megunták a fogyózást,mert mindig visszajöttek a kilók.Ettől még nem igénytelenek.Aki koszos,ápolatlan,az igénytelen.
2023. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bizonyos értelemben igen, az. Ha vki 200kiló, szerintem annak nincs igénye egy emberhez méltó élethez. Ez lehet olyan, hogy valami lelki sérülés érte, ami miatt így elhízott, és nem érdekli, hogy pl nem bír cipőfűzőt kötni, kimenni a lakásból stb... Ez a túlevés olyan, mint a drog. Nem normális pszichés állapot generálja. Szerintem. És azok a faszik, akiknek ezek a 200 kilos nők tetszenek sem normálisak. Mert nem egészséges. Mondjuk most azokról írtam, akik tényleg kövérek, nem azokról akik mondjuk kicsit erősebb testalkatúak. Szerintem, főleg a nők anatómiailag zsírosabbak. Ez így normális.
2023. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem igénytelen de annak hat. Akárhogy nézzük jobban izzadnak,nehezebben mozognak minden bajuk lesz. Ez nem az igényesség minta példája.

Nyilván aki beteg az teljesen téma...bár ott sem mindegy,hogy beleéli magat es hízik mint a disznó,vagy azért oda figyel magára es probál szinten tartani.

2023. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha az tetszik, akkor minden, ha nem tetszik, akkor semmi. Ugyanolyan ember.
2023. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!