Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kezelhetném a mellem?

Mivel kezelhetném a mellem?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel elkezdett viszkedni a mellem és a mellbimbóm körül elvakartam. Egy kis részen lejött a bőr. Hintőport szoktam rászórni de ha melltartót húzok, egy kis idő után rámragad a melltartó. Most hogy téli szünet van és itthon vagyok nem húztam fel melltartót és egész szépen helyrejött. Azonban szilveszter este mikor kénytelen voltam felhúzni, újból kijött rajtam. Mit tehetnék?
2009. jan. 1. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bepanten plus kenőcs. Fertőtlenít és hámosít. De ha nem gyógyul, és csúnya nem ártana dokinak megmutatni, el ne fertőződjön.
2009. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is a Bephanten a legjobb... ja igen a hintőpor nem jó ha ki van sebesedve, mert az szemcsés és belemgye a sebbe... hacsak nem sebhintőpor!

2009. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. jan. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!