Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mitől lehet?

Mégis mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja múlt el a menstruációm (szeptember 4.-én jött meg és 6.-ika körül múlt el) és az utóbbi 4 napban "mindjárt megjön" féle görcsölő érzésem van + sokkal több az átlátszó folyásom is, néha napközbeni szinte érzem ahogy folyik. Ez mégis mitől lehet? Nem minden hónapban mensi után tapasztalatok ilyet, de többször is előfordul. Esetleg a termékeny napok miatt lehet, hogy itt-ott ilyesmi előfordul menzesz után? Köszönöm szépen a válaszokat előre is! 😊

2023. szept. 10. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:

napközben is szinte*

tapasztalok*

2023. szept. 10. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudjuk! Nem vagyunk orvosok!
2023. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem azt kértem, hogy orvosi tanácsokat írjon bárki is, csak gondoltam valakinél szintén előfordult már ilyesmi.
2023. szept. 10. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontozol le. Tipikus buta liba vagy. Itt erre úgy sem fogsz választ kapni, mert NEM tudjuk.
2023. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én lennék a buta liba?!

Csak azért, mert én szerintem nem minden apró problémával szükséges rögtön orvoshoz menni? Elvégre itt ezen az oldalon az emberek főleg tapasztalatokra kíváncsiak és egyáltalán nem orvosi tanácsokat kérnek. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy esetleg van-e valaki még akinél szintén előfordult már ilyesmi menstruáció után és tudja-e esetleg mégis mitől lehet. Nem kértem orvosok válaszát, ha nem tudod értelmezni a kérdést, akkor mi a f@sznak írsz ide?

2023. szept. 10. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy elmondjam, hogy ez egy hülye kérdés! Bármi folyhat onnan bármikor.ennyire azért már ismernéd kene magad. Erre itt mint latod úgy sem valahol senki, mert lehetetlen. Inkább koszond meg h irtam és becsulj meg. Faj oké ez van majd elmulik ha meg enm elmész az orvoshoz. De ilyen kérdéseket felesleges kiirni. Nem vagyunk egyformák masnak lehet más miatt vannak ilyen tunetei.
2023. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Látom nem csak engem találnak meg az olyan válaszolok akik nem ,hogy segíteni nem tudnak de inkább bele rúgnak az emberbe. Nem értem ez mire jó. Ez az oldal ezért van,hogy kérdezzünk. Ha nem tud válaszolni nem kell hozzá írni. Ilyen egyszerű lenne.


Kedves kérdező , lehetséges ovuláció , nekem is szokott ilyen lenni. 😊 Erős fájdalom amúgy vagy elviselhető kellemetlen fájdalom kíséri?😊

2023. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!