Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nő kórosan soványra...

Ha egy nő kórosan soványra lefogy, de szed fogamzásgátlót, akkor is elmaradhat a vérzése?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy ha nem szedne akkor elmaradna neki emiatt. Így, hogy szed, lesz megvonásos vérzése?
2023. szept. 19. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Igen ez igy van! Valòszinû a vérszegénysége miatt.
2023. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
21%
Szerintem igen. Hiába hormon, a fogamzásgátló úgy van kitalálva, hogy egy egészséges szervezetben szabályozza a hormonokat. Ha pl. az extrém fogyás vagy túlsúly miatt a hormonháztartás felborul, a gyógyszer sem fog rendesen működni.
2023. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Gyakorlatilag nincsen mi megvastagodjon, mert olyan szinten leépültek a szervei. Nem csak a hormonrendszere, hanem sejtszintű károsodásról beszélek.

A szervek térfogata csökken, mert egy idő után azokból táplálkozik a szervezet - szó szerint felzabálja saját magát, csakhogy a szívet és agyat életben tartsa.


De ez tényleg már a véglet - pl nálam 35 kilósan pont ez volt a helyzet, és az első 13 kg hízás gyakorlatilag nem látszott. Mivel nem zsír jött, hanem a felemésztett szerveim épültek vissza. Majd UTÁNA kezdtem kerekedni, de amúgy még 47 kilósan is csont és bőrnek néztem ki.

2023. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!