Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Már körülbelül 1.5 éve küzdök folyásos panasszal, nem viszketek, nem pirosodok. Rengetegszer voltam orvosnál ezzel a panasszal, javasolt már betadin kúpot, lactofeelt, canesten kúpot, krémet, valamilyen brutál gyógyszer lehetett az egyik, mert azt a barátommal kellett megfelezni, én beszedek belőle 8 at és ő is 8 at (hasamra ütve mondtam nagy számot, pontosan nem tudom már mennyi volt, rég volt.) ezt a vénnyel kapható gyógyszert is erre a tünetre írta fel. Rengetegszer volt kenet vétel, ennek eredménye az lett, hogy a tisztasàgifok 2 es. Sajnos a panaszom azóta sem változott, viszont mostanra elég kellemetlen lett. A nőgyógyász drága így, hogy kvázi nem csinál semmit.. Nagyon tisztaság mániás vagyok, és nem az van, hogy elhanyagolom a testem, hanem egyszerűen már nincs jobb ötletem.

Ezért írok ide, hátha ti tapasztaltabbak vagytok

Menjek el STD re? Hátha ott többet segítenek? Már 5 éve csak 1 kapcsolatom van, nem léptem félre, barátom sem. Így az lehet egy felesleges kör lenne?



2023. szept. 21. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek van hüvelyi folyása, kinek több, kinek kevesebb. Ha nem ég, nem viszket, nem kifejezetten büdös, akkor neked több, ennyi.

Nekem is minden nap kell tisztasági betét, pedig semmi bajom.

2023. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nőnek mindig van valamennyi folyása, mivel így tisztul a hüvely. Ezt a nőgyógyász nem tudja?! 😐

27N

2023. szept. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor, talán teljesen normális ez a mennyiség?
2023. szept. 22. 07:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából az orvos nem mondta, hogy van egy normális folyás. Én is csak az interneten olvasgatásból tudtam meg.
2023. szept. 22. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is teljesen normális. Ovuláció idején (a ciklus kb közepén) általában több a mennyisége. De egyébként a legtöbb nőnek minden nap van valamennyi. Ezért is árulnak annyi féle tisztasági betétet a boltokban.
2023. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azért megnyugtattatok :)
2023. szept. 22. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!