Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha barátomnál töltöm az...

Ha barátomnál töltöm az éjszakát fel sem kelek rá, és átázik.., ha otthon vagyok akkor meg általában párszor felkelek néha ha megvan ha nincsmeg. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miért. Nagyon ciki, mit tudok tenni? Első barátom és én is első barátnője vagyok.

2023. szept. 24. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mit használsz? Tampont, betétet? Én éjszakára mindkettőt szoktam, így ha átenged a tampon nincs gond, mert a betét megfogja... esetleg te is tegyél be tampont, plusz betétet (ha nem így csinálod), illetve vihetsz magaddal saját törölközőt és magad alá rakod.
2023. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél ilyen nagy éjszakait. Az csak nem ázik át.
2023. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Használj végső esetben inkontinencia betétet mondjuk vagy próbáld ki az intim kelyhet.


Vannak akik szerint nem tanácsos éjszakára a tampon, nekem eddig semmi problémám nem volt vele, igaz nincs is bent 8 órát, mivel nem alszom annyit.

2023. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Ha menstruálsz akkor tampon/kehely mellé betét. Betétből is az éjszakai. Pizsigatya legyen nálad.

De ha nem menstruálsz akkor mi ázik át? "felkelek néha ha megvan ha nincsmeg"? Ezt csak én nem értem? Mármint arra kelsz fel, hogy nedves vagy intim környéken még akkor is, ha nincs meg? Mert akkor szex után pisi, fürdés. Ha extrém sok hüvelyfolyásod van akkor pedig nőgyógyász.

2023. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

4


"De ha nem menstruálsz akkor mi ázik át? "felkelek néha ha megvan ha nincsmeg"? Ezt csak én nem értem?"


Nem olvastad el rendesen a kerdest.


Ha otthon van, akkor nincs semmi baja az alvassal, csak annyi, hogy felkel neha ejszaka, ha van mensi akkor is, ha nincs akkor is, ez nala altalanos, hogy felkel ejszakankent - ezt kontextusbol le lehet szurni. Igy ertette.


Szorongasbol ha a baratjanal van, akkor kihat a mensire, arra a szorongas erosen ki tud hatni. Es ezert azik at ha a pasinal van, mert plane hogy az elso kapcsolata is. Es a pasinak is o az elso.

2023. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Always ZZZ bugyi.
2023. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qborka ***** válasza:
89%
Még egy szavazat az Always ZZZ re
2023. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Remélem nem szexeltek, mert házasság előtt nem szabad és vétkeztek vele a 6. Parancsolat ellen.
2023. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi ha külön alszotok, mi is úgy csináltuk, mikor náluk voltam. De nekem nem lett volna ciki, ha a lány felkel átázva, sajnáltam volna és segítettem volna lepedöt cserélni.
2023. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!