Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szedek fogamzásgátlót es a legutolsó szexünk a barátommal augusztus végén volt.

Azon a napon amikor az új levelet kezdtem el szedni. Nem használtunk óvszert de nem megy el bennem soha.

Megjött tegnap a mensim ahogy szokott mar tegnap is vérzett azért de ahogy szokott gyengén inkább barna.

Mindig vasárnap kezdek el úgy “igazán” vérezni. Reggelre az éjszakai tamponom meg is szívta magát rendesen vérrel meg amit reggel tettem be az is. Már cseréltem is. Viszont most is cseréltem(kb 4 óra telt el) Alig volt véres a tamponom.

Felnyúltam h megnézzem es nem volt véres.

Ma reggelre beállt a nyakam így vettem be izom lazítót és fájdalom csillapítót is lehet azok bekavartak?

A terhességet azért kizárnám mert kb meg véreztem amikor utoljára szexeltünk de fura

Volt esetleg valaki akinek elmulasztotta a mensijét vagy csak 1-2 napig vérzett?



2023. szept. 24. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nagyon nagyon stresszes es nagyon kimerült vagyok
2023. szept. 24. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vérzel, nem vagy terhes.
2023. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt gondolom, csak fura
2023. szept. 24. 17:47
 4/5 qborka ***** válasza:
4%

Azért csinálj egy tesztet,hogy megnyugodj.

Ismerek olyat,aki gyógyszer me6lett terhes.

2023. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
stressz is okozhat, menstruácios zavarokat.terhes,nem vagy
2023. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!