Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá anyum, hogy...

Hogyan vegyem rá anyum, hogy tampont használhassak?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, elég fiatal és anyum szigorú. Nem szeretném ezt az egészet a háta mögött csinálni, inkább őszintén megbeszélném vele. Ő úgy tartja, hogy nem szűz lányoknak való, fertőzést kaphatok, ha sokáig van bent. Esetleg tudnátok segíteni, hogy mit mondjak neki és mikor? Nagyon megszeretném őt győzni.

Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat.



2023. szept. 26. 20:23
1 2
 11/17 Viki6712 válasza:
33%
Én sem használok mert egyszer egy kollégám be ment vele a kórházba mert be ragadt!!
2023. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Én is szűz voltam mikor elkezdtem mini tampont használni.

Nem tetszett, hogy a betéttel úgy éreztem minta pelenka lenne rajtam, meg éreztem hogy nedves alattam.

Nekem anyukám partner volt mindenben.

A szűzhártyám mondjuk nem szakította át, szerintem ahhoz egy nagy löket kell nem egy kis tampon benyomás 😀 (onnan tudom hogy mikor legelőször szexeltem véreztem.)

Szerintem ha anyukád nem akarja ezt a tampon dolgot engedni, akkor próbálj meg vele leülni szépen elmondani, miért akarod használni, beszéljetek meg más módszereket. Van tini kehely is pl, én is kelyhezem. Akkor ott van még a menzesz bugyi, dm rossmannban vannak. Nézzetek utána.

2023. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos tényleg előfordul hogy a tampon tovább van fent, 4 óránként érdemes cserélni mivel a vér gyakorlatilag lappang a hüvelyben, bacik melegágya. Nagyon csúnya fertőzéseket lehet kapni, egyáltalán nem higiénikus. Ne akarj tamponozni.

Várd meg míg 18 leszel, aztán használj kelyhet. Annál a vér nem érintkezik a hüvely falával. Ráadásul környezetbarát, olcsó (10 éve használom, azóta nem költök menzeszkor semmire)

2023. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

12!


Nem a"benyomás" a veszélyes a szűzhártyára! Akkor még pici a tampon. Nézd meg kifelé,hogy akkor mekkora! Ahhoz már nagy lyuk kell,hogy kiférjen.

2023. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Vedd meg magadnak.
2023. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
1 es fejezd be a szidást, vagy jelentem a válaszod. Szűz lanynak a tampon egészségtelen. A tanyasiakat meg ne sértegesd, valaha nem volt csak vatta, meg mosható havikötő, mégse voltak fertőzöttek a nők
2023. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én tampont használtam a szüzességem elvesztése előtt is, mindig is utáltam a betétet, de csak minit(mondjuk még mindig azt használok, hiába nem vagyok szűz). Na mindegy a lényeg, hogy a tampon nem elég "ügyes" ahhoz, hogy elvegye a szüzességed.
2023. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!