Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis hogy ha vki...

Az normalis hogy ha vki tünetmentes akkor nem végeznek el szűrést kèrésre magánorvos sem?

Figyelt kérdés

És semilyen kezelést sem nyújt nem ír fel semmit?

Elmentem orvoshoz hpv, candida, chlamydia szűrést szerettem volna, meg amiket javasolna még de nem javasolt semmit, mert állandóan beteg leszek ha a párommal vagyok, vagy nemi életet élek, csak addig nincs semmi tünetem amig pl szakítottam a párommal es senkim nincs.

Ez mellett nem tudnak felfázásból kikezelni es többször is javasoltak ez miatt nőgyógyászati vizsgálatot.

Ezért elmentem szűrésre ill azt szerettem volna, erre közölte az orvos hogy az eredmény szerint a rákszűrés negatív.

Panasz esetén keressem újra.(ami ugye nincs most, de attól még lappanghat bennem bármi. Nem?)


És nem volt olcsó. Drága volt. A nagy semmi.



2023. szept. 30. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Keress normális orvost!
2023. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem értem most mi a konkrét problémád. Ilyen szűrést magánban simán megcsinálnak, csak ki kell csengetni. Nálunk is így volt, kenet, tenyésztés, mindent megcsináltak, csak baromi drága volt.
2023. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja mist látom az EESZT ben hogy gombatenyésztes negatív.


Ami azt jelentené hogy nincs candida chlamydia megy ilyenek?hpv hez semmi nincs írva. Azt nem is néztek szerintem. És semmi mást sem.


Meg addig nincs bajom csak amig nem vagyok pasival. Tehát valami mégiscsak lehet ha nem is most.

2023. szept. 30. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Menj másik orvoshoz. Mondom, párom elment magánban nődokihoz, ezeket szeretné, rendben, és ennyi,aztán vedd elő a vastagabbik bukszádat.
2023. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is drága volt. Nem kicsit!
2023. szept. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!