Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ascus lehet rák?

Ascus lehet rák?

Figyelt kérdés
P3 ascus lett a citológia eredményem,ez lehet rák?
2023. okt. 1. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mit mondott neked az orvosod?:)
2023. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyenlőre semmit

10.09.tudok visszamenni. E-mailt küldött:)

2023. okt. 1. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rakmegelozo lehet. Ez is tagabb fogalom, de pl hpv fertozes miatt abnormalias sejtek, elvaltozasok lettek. Evek munkaja utan lesz rak. Ha jarsz szuresre, ez egy figyelmeztetes. Szerintem ha mutet, akkor konizacio, akar helyi erzestelenitesben.

Nekem elotte ket evig meg szures, virusellenes gyogyszer, valtozatlan lelet volt.

2023. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát rák nem nagyon. Legfeljebb rákmegelőző állapot, meg még egy sereg más dolog is. Az ascus elváltozások az esetek jelentős részében spontán gyógyulnak, de kell egy hpv teszt a rákmegelőző állapot kizárására. Pozitív hpv lelet esetén is gyógyulhat, nem feltétlenül lesz belőle rák, viszont figyelni kell.
2023. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ez a befolyásolja a teherbe esést?

Mindenképp megkérdezek mindent majd az orvosomtól is,de addig megbolondulok. Köszönöm az eddigi válaszokat

2023. okt. 1. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem befolyásolja.
2023. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!