Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta folyással küzdök...

Évek óta folyással küzdök eddig semmilyen gyógyszer nem használt foyásomra. Egy két gombás fertőzést találtak arra néhány gyógyszer jó volt de az alap problémámat nem szüntették meg. Cns kúpot irtak fel ez mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Már a fél gyógyszertárat megvettem volt olyan gyógyszer amit többször irtak fel és mikor mondtam nem használt akkor is felirták. Most új volt a doktornő vele nem találkoztam még. Ő nagyon rendes volt velem. Elfogadta a panaszaimat. Amit fel akart irni ő is mondtam nem használt de így irta fel a Cns kúpot. Viszont jöttek azzal ne egyek finomitott cukrokat. Persze ez a diéta nagyon nehéz. Nem is tudom betartani mert nem csak abból áll. A doktornő nem mondta ezt a diétát csak azt okozhatja ételallergia is a bajomat évek óta. Most szerencsére p2 lett a citologiám is. Egy ideje volt p3s akkor hpv tiplizálásra is elküldtek szerencsére negativ lett. Most csak gombát írtak a citologiámban. Mennyire lehet hatásos a Cns kúp mert már nagyon unom hogy nem múlik a bajom bármit csinálok?

2023. okt. 2. 10:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A legalapabb, de betadine kúpot próbáltál már? A jód mindent megöl (baktériumok, gombák, vírusok).

utána szerezz be valami jobb minőségű laktobacis hüvelykúpot a flora visszaállításához.

ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!