Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a gyulladás?

Mitől lehet a gyulladás?

Figyelt kérdés

Pár napja égő, viszkető érzést érzek a nemi szervemnél. Vettem Canesten krémet, mert gondoltam elkaptam valami gombás fertőzést, de attól is csak még jobban viszket:(. Éjjelente is felkelek már és nagyon rossz, kellemetlen. Mitől lehetne enyhíteni a gyulladást? Látható is, hogy nagyon piros! Forduljak minél előbb nőgyógyászhoz vagy van rá valami jó gyógymód ami leviszi a gyulladást?

Kérem segítsetek, első sorban nőgyógyászok segítségét kérném!

Előre is köszönöm nektek!


2010. okt. 18. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nőgyógyász, csak egy egyszerű pedagógus.

De mint nő én elmennék a helyedben még ma nődokihoz, mert amit leírtál nem hangzik túl jól:S

2010. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj nőgyógyászhoz!Ez nem nagyon fog magától enyhülni,vagy ha igen,akkor újra és újra vissza fog térni.A nőgyógyász fel fog írni egy tablettát,és egy különleges kúpot,ami valamivel hatásosabb a Canestennél,és az el fogja múlasztani a gombát.(Azt hiszem egy dobozban úgy 3-4 kúp van)

A kúphoz azt tanácsolnám,hogy mindenképp olvasd majd el a tájékoztatóját,mert ott írják,hogy egy ideig fekvő helyzetben kell maradnod,amíg a kúp felszívódik,különben hatástalan marad.

2010. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Három hete volt ilyen panaszom, elmentem a háziorvosomhoz egy kis üvegcse pisivel. Két keresztes volt a genny a vizeletben. Attól viszkettem.
2010. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja kűzdök gyulladással, kaptam rá két féle kúpot, egyik sem múlaszotta el, váltottam nőgyógyászt és most vagyok megint benne egy 10 napos kúpos kezelésben és kenőcsöt és tablettát is kaptam, úgyhogy nagyon remélem, hogy ez a 2 hónapnyi szenvedés végre véget ér, mert szörnyű. Javaslom, minél előbb a nőgyógyászt, habár az éntapasztalatom szerint még az sem biztos hogy megmondja 100%-ra hogy mi a bajod. De otthoni megoldás erre nem igen van.
2010. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász, mert nem gombád van. Bakteriális fertőzésre nincs recept nélküli gyógyszer, hiszen nem tudhatod, milyen baktérium.

A gyulladás a hüvelyedet is érinti, ne várd meg, amíg a petefészkedre is ráhúzódik, az végleges meddőséget okozhat.

2010. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!