Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas NK-sejt? 3 éve nem...

Magas NK-sejt? 3 éve nem sikerül teherbe esni, minden vizsgálatot megcsináltunk amit csak lehetett. NK-lymphocya 22% lett, funkció 115%, th1-th2 arány 12.1

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló? Okozhat meddőséget? Meddőségi központban nincs immunológus, azt mondták hogy esetleg meg lehet nézetni...magánba is hónapok múlva kaptunk időpontot azért kérdem csak. Köszi!

2023. okt. 5. 13:16
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Melyik intézet ez? Számít, vetélést okozhat, de az immunológiát sok helyen nem is kérik, sőt nekünk most csak ahogy intézetet váltottunk, úgy kértek csak hematológiát, andrológiára előző helyen engem pl. el sem küldtek. Sajnos ez a meg lehet nézetni dolog is olyan, hogy most elmész egy ilyen helyre, hogy segítsenek neked, de lepasszolnak, hogy hát ha akarod, akkor intézd el magadnak, kvázi ez a nekik mindegy kategória, ők elvégzik a beültetést meg mindent, aztán vagy sikerül vagy nem.
2023. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dunamenti rek
2023. okt. 5. 16:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Menjetek Zalaegerszegre Dr.Kovàcs Mónikàhoz. Ő az országban a legjobb immunológus. Nekünk minden problémànkat ő fedezte fel és sok év küzdelem és sikertelenség után, most 22hetes kismamaként írom ezt nektek! Próbáljátok meg! Egy konzultáció nála 20.000ft úgy emlékszem és elküld a Pesti Synlabba ahol mindent is meg fognak vizsgálni és ki fog derülni ,mi a fő baj és arra már könnyű célzott kezelést adni, ahogy az én esetemben is volt, van.
2023. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Foglaltam is időpontot, ez van eddig a legközelebb időben. Ott tudnak segíteni akkoris ha lipid infúzióra van szükség?
2023. okt. 5. 18:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Neked kezelés után spontán sikerült teherbe esni?
2023. okt. 5. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,hogy mire mit tudnak sajnos vagy nem sajnos, nekem a fő problémàm a Leiden mutáció , a nagyon erős immunrendszerem, ami automatikusan kilökte a megtermékenyített petesejtet (erre kell a 24.hetig Prednisolont szednem) és az MTHFR heterozigóta mutációm, ami ha jól tudom azt jelenti, hogy a folsavat nem , csak a folátot tudja a szervezetem hasznosítani. Ja és sűrű a vérem , trombózis veszély fenn áll, így vérhigító injekciót és aszpirint protektet is kell (ezt a 28.heten hagyhatom el) szúrnom, szednem. De amint ezek kiderültek, kezelve lettek, teherbe is estem , bár az vetéléssel végződött, de a második siker már 2 nap múlva 22 hetes a pocakban 🙂!

Úgyhogy csajok ne adjátok fel, menni menni és nem feladni soha!

2023. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az nagyon szuper, hogy ilyen jól kezelve lett minden!!! Nekem elvileg ezek rendben vannak, csak az NK értékek nrm stimmelnek.
2023. okt. 5. 18:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy sikerüljön minél hamarabb a baba 🙏❤️!
2023. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi ☺️ és a segítséget is, foglaltam is időpontot az összes véralvadási bajra (csak leidemt nézték eddig) 3 hét múlva pedig megyek a Doktornőhöz!!
2023. okt. 5. 20:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Szuper! Drukkolok, hogy minél előbb megkapd a megfelelő kezelést. Majd esetleg írd meg, mit mondott a doktor nő.
2023. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!