Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas NK-sejt? 3 éve nem...

Magas NK-sejt? 3 éve nem sikerül teherbe esni, minden vizsgálatot megcsináltunk amit csak lehetett. NK-lymphocya 22% lett, funkció 115%, th1-th2 arány 12.1

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló? Okozhat meddőséget? Meddőségi központban nincs immunológus, azt mondták hogy esetleg meg lehet nézetni...magánba is hónapok múlva kaptunk időpontot azért kérdem csak. Köszi!

2023. okt. 5. 13:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szia! Ma voltam a Doktornőnél. Hát valóban nagyon alapos és kedves, én is tudom mindenkinek ajánlani!!


Ugyanaz a helyzet mint veled, két véralvadási faktor hibás, erre verhigitot kell használni, illetve prednizolont az NK sejtek miatt. Nagyon pozitívak vagyunk, a 3 év alatt ilyen alapos diagnózist nem kaptunk még.


Már csak azon vacillálunk, hogy ibszemre menjünk rögtön, vagy próbáljuk spontán ciklusban - tekintve, hogy semmi nőgyógyászati vagy andrologia gond nincs. Nektek hogy sikerült?


Nagyon köszi az ajánlást!!!!

2023. okt. 19. 20:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia. Na szuper! Látod, mondtam, hogy profi a doktor nő. Én is használok még holnapig Prednisolont, aztán végre abbahagyhatom.

Ha engem kérdezel, biztos nem várnék, inkább mennék inszeminàcióra, mint várni hónapokat, hogy összejön vagy sem spontán . Bár ugye én már nem vagyok annyira fiatal, nem tudom ti hány évesek vagytok, és mennyire "sürgős" hülyén fogalmazva a dolog. Én nem tudnék várni, de én alapból ilyen típusú vagyok 🙂.

És hát azért ha kell vérhigító meg Prednisolon is, azért egy kis segítséggel nagyobb az esély.

Én három év alatt 4 sikertelen inszeminàción vagyok túl és 3 sikertelen beültetésen, aztán egy beültetés tavaly sikerült ikrekkel, de elvetéltem, és most májusban sikerült az ötödik beültetés, a már lassan (szombaton) 24 hetes kislányommal 🙂. Hosszú volt , azért mondom, hogy én nem biznék semmit a véletlenre 🙂.

2023. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Uhh, az nehéz lehetett...mi még egyébként ráèrnénk, de persze nagyon várjuk már, úgyhogy meglátjuk mi lesz :) még egyszer nagyon köszi, óriási segítség voltál!!
2023. okt. 19. 21:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy ennyivel is ,de tudtam segíteni 🙂!
2023. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14-es. Szia! Még egyszer elmondhatatlanul köszi a segítséget, ma voltam 9hetes UH-n :)

Te hogy vagy? Megszületett a kislányod?

márc. 13. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!