Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez terhesség vagy csak vírus?

Ez terhesség vagy csak vírus?

Figyelt kérdés
Barátommal análoztunk, szeptember 30-án. Elment a popsimban, hátamon feküdtem eközben. Mivel nem volt semmi sem közelben, ezért kénytelen volt a használt zokniját a vaginámhoz rakni, amire ráfolyt a spermája. Ellenőriztük és nem folyt nagy eséllyel rá a puncimra semmi. Mivel ez kora reggel volt, ezért estére fel is szívódott bennem a spermája. Ez múlt hét szombaton volt. Viszont szerdán el kezdett menni a hasam majd hányingerem lett. Ma, csütörtökön meg ugyanúgy elkezdtem hányni is, valamint fel vagyok puffadva, illetve ma kezdett el jönni belőlem valami fehér, áltátszó, elmorzsolható valami (már ovuláltam, de nem akkor, amikor análoztunk). Szerintetek ez terhesség lehet, vagy csak a higiéniai körülmények miatt elkaptam valami vírust?

2023. okt. 5. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Terhesség
Vírus/betegség
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség máshogy készül és mások a jelei.
2023. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A hányásnak akkor lehet köze az análhoz, ha a farka, ujja, nyelve stb. a segged után a szádhoz is ért.
2023. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-nek igaza van, annyi, hogy ilyen esetekben a fertőzés (tehát ha faecooralisan történik), inkább bakteriális.
2023. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!