Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkaptam egy vírust lehet...

Elkaptam egy vírust lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 hetes vagyok és borzasztóan el vagyok keseredve, hogy le vagyok betegedve.

3x estem feküdtem le a földre, mert leesett a vérnyomásom. Ilyen gondom nem szokott lenni.

Még nem mértem lázat, mert nem érzem magamat melegnek.

Fáj a fejem, hátam, végtagjaim, gyenge vagyok.

Hasmenésem van.

Már mozog fürgén a kisbabám a hasamban. Kegyetlenül féltem.



2023. szept. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2023. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vírustól nem esne le a vérnyomásod. Orvos.
2023. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt ki tudná megmondani, hogy mi a baj?? Miért nem mész orvoshoz?
2023. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet baja. Főleg úgy, hogy orvos sem látott! Menj dokihoz.
2023. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező biztosan el fog menni orvoshoz, remélhetőleg minél előbb, mert ez tényleg nem játék. Gondolom csak érdeklődik közben másnak mi a tapasztalata e téren. Nem kell egyből halálra rémíteni.

Én nagyon sok tapasztalatot olvastam már terhesség közbeni betegségekről. Túl nyomó többségben szerencsére jól végződtek. Én nem jártam sikerrel, az előző terhességemnél a megtermékenyülés után 2 nappal valószínűleg covidos lettem, meg is kellett szakítani a terhességet fejlődési rendellenesség miatt.😔 Azóta újra terhes vagyok és a tesó most kedzte az ovit. Az orvos azt mondta 12 hét után általában a felső légúti megbetegedések nem okoznak gondot. Én is izgulok attól 17 hetesen most, mert minden létező fertőzést össze lehet szedni jelenleg a boltban is, oviban meg főleg.

Voltak olyan anyukák akik influenza, hányós-hasmenős, covid, tüdőgyulladás, bárányhimlő stb ellenére egészséges gyereket szültek. Kevés példát olvastam az ellenkezőjére.


Szóval nyugi, mert ha idegeskedünk még rosszabb lesz (mondom én, most fáj a torkom, de már most ideges vagyok), a gyógyszereket, gyógynövényes dolgokat csak orvosi javaslatra szedd. Jobbulást!

2023. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én covidos lettem pozitív teszt után 4 nappal.

Ugyan azon a napon pecsételni kezdtem hematóma miatt, ami a 8. hétre szívódott fel.

Vagy egy hónapja meg valami hányós-hasmenős víruson estünk át a férjemmel. 😵‍💫

Nem lett gond a vizsgálatokon mindig minden rendben, 31 hetet töltöttem.

2023. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!