Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tüneteket vettetek...

Milyen tüneteket vettetek észre magatokon mikor kiderült az endometriózis?

Figyelt kérdés

Most voltam orvosnál és az orvosom gyanakszik az endometriózisra.

Azzal fordultam orvoshoz, hogy nagyon fájt a derekam sokszor és az alhasam.

Már fáj a tampon használata is. Fájnak az együttlétek. Menstruációkor nagyon fáj a derekam és a hasam, erōs is a vérzés az elsō két nap. A hasam nagyon puffad olyan mintha terhes lennék. Gyakori a hasmenés is.


2023. okt. 9. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Másik orvos, vagy teljes alapos ki vizsgálás? Étel allergia, gyógyszer bármi lehetséges akár terhesség is. Együttlét fáj, pihenjél, használj síkosítót
2023. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Síkosítót használunk több éve, de fáj az alhasam közben. Nem emésztōrendszeri probléma, mert voltam kivizsgáláson és nagyon egészségesen étkezem.
2023. okt. 9. 10:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos megállapította az endometriózist.
2023. okt. 14. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nekem is ha megjön nagyon fáj a hasam 25 éve, de csak akkor ha megjön. Aztán jött olyan időszak amikor elmúlt a menzeszem és utána is tartott a fájdalom. A középidőben összerogytam annyira fájt a hasam, volt hogy ez kitartott addig amíg újra megjött, tehát az eglész ciklus alatt szinte fájt az alhasam. Késszúrás szerű fájdalmam volt. Ügyeletre is kerültem vele, ott gyanakodtak erre. Dokinál voltam utána, ultrahangon látszódott is a csokiciszta a petefészkemben. Nőtt, majd a másikban is kijött, végül múűtöttek. Most ott tartok, hogy 9 hónappal a műtét után újra kezdődik minden.
nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!