Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hajam 80%a kihullott,...

Ha a hajam 80%a kihullott, van esély rá hogy visszanő?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Mar az egész fejbőröm látszik, ráadásul zsíros is, hiába mosom 2 naponta, így meg még jobban latszik a fejbőr. Elég gáz már sajnos a helyzet. Szerintetek ez visszanőhet? Vagy kihullik a maradék és ennyi, kopasz leszek.?

Az hogy mi a bajom nem tudni. Az arcom is pattanásos amúgy



2023. okt. 10. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10.

10 éve indult el, a fejtetőtől kör formában. Most 10 év elteltével már csak 20% maradt. Nagyon durva,neha megijedtek magamtól.

Az életemet nem mondanám túl harmonikusnak, sajnos elég hamar elkezdtem gyűjteni a rossz tapasztalatokat, amik rendkívül erős stresszel, gyomor és bélbántalmakkal jártak

2023. okt. 10. 19:07
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Jó akkor ez nem most kezdődot,akkor nincs mit csodálkozni

10 évig annyira nem érdekelt,akkor most mire ez a nagy felhajtás.

Jó értem én hogy voltál pár dokinál,de 10 év alatt kb a világot bejárhatad volna ha tényleg érdekel a hajad.

Miért nem mentél külföldre?

Voltál hajgyogásznál?

2023. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hajgyógyászok mind lehúztak csak. Az általuk forgalmazott termékeiket akarták rámsózni.

Külföldet nem tehetem meg, még nyaralni se voltam soha kint, nem emészt fel a pénz ennyire, és idegen nyelvet sem beszélek.


Foglalkoztam amúgy vele, minden évben csináltam egy ilyen "körmenetet" hogy kiválasztottam egy szakorvost (endokrinológus, bőrdoki, nődoki, sima doki) és az általuk kijelölt vizsgálatokat végigcsináltam. De sose lett eredmény, és ebbe bele lehet azért fáradni. Most vagyok azon a szinten hogy már csak a csodára várok.

2023. okt. 11. 08:23
 14/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így nehéz ügy. Ha valami akut probléma okozza, akkor visszanő a megoldás után. De ha genetikai oka van, akkor nem számíthatsz sajnos javulásra.


Szerintem már irtózatos energiát befektettél a kérdésbe. Nem tartom valószínűnek, hogy ne találták volna meg az okot, ha az betegség lenne.

2023. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdés hogy pontosan hol lakol?Ha esetleg vidék vagy kisebb városok mindenképp menj fel Budapestre dokihoz.

Magánkilinikán vizsgálattal ki magad?

Valahogy próbáld meg külföldön,ismerős vagy valaki nem tud idegen nyelven és tudna segíteni?Ha tényleg nagyon szeretnél rá megoldást találni akkor vicces de használnád a Google fordított és ő leirja hogy mi a helyzet és azt visszaforditod magyarra.Màr hallottam hasonló példát és nagyon jól működött.


A pénzre probléma,hogy szerintem nem sokkal drágább az ottani orvosok mint az itthoniak,màr tapasztaltam de lehet csak kivétel volt.Probálj túlorázni vagy több melót válalni,kölcsonkérni hogy kitud deríteni mi a probléma.


De az is benne lehet hogy a stressz,próbálj ezen változtatni.

Érdemes egészségesen táplálkozni,a megfelelő mennyiségű folyadék is baromi fontos.

Ha véletlenűl elhízott vagy akkor ezen változtass mert,ez is lehet a gond.(nagyobb százalékban van ritkuló haj az elhízottaknÁL).


Próbáld ki a minoxidilt ami az egyetldn orvosilag bizonyított szer hogy használ.

2023. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mrita válasza:

Szia!

Én 2 évet és rengeteg pénzt szórtam el mindenféle orvosokra, professzorokra, kuruzslókra, szerekre. Novemberben, át utolsó kísérletem volt egy hajbeültetési szakorvos aki más kezelésekkel is foglalkozik pl mezoterápia, prp. Ő volt az egyetlen aki nem csak hogy teljesen meghallgatott, átnézte az összes laboromat, hanem tudta mikor mi történt a hajammal. Többet tud a hajat érintő hormonális változásokról mint egy endokrinológus professzor! Újra elkezdett nőni a hajam, hosszú az út még, de neki köszönhetem. Dr.Soltész Dorinának hívják, keresd fel, Ő tudni fogja hogyan hozzátok helyre.

márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!