Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már BARTHOLINI MIRIGY...

Volt már BARTHOLINI MIRIGY CISZTÁD vagy TÁLYOGOD?

Figyelt kérdés

Hány napig tart? Kifakad magától?

Hány napig fáj?

Érdemes orvoshoz menni? Ő mit tud vele csinálni?


Holnap kérek időpontot, de mire mehetek hozzá addigra meg lehet már elmúlik (remélem)

Bár ilyen esetben hátha fogadnak hamar :/


2023. okt. 11. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Megműtöttek. Kaptam időpontot (3 hét), az orvos azt mondta, lehet felszívódik magától, de ha nem kivágják. Halogatni nem szabad, mert eltályogosodhat és akkor nagyon fájdalmassá válik. Nekem nem múlt el, kivágták, kis műtét volt mindez pár évvel ezelőtt, azóta sincs semmi baj.
2023. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Ha be lenne gyulladva akkor nem gondolkodnal a dokin, mert nagyon fáj. Viszont ha nem gyullad be akkor nem okoz semmit és nem sürgősségi eset. Nekem egyébként egészen addig visszajött amíg végre egy nődoki szakrendeloben valahogy eltüntette. De nem sokan vállalták volna be, inkább kórházban csinálják meg. Ha fáj, akkor ki tud fakadni magától, de azt ne várd meg. Menj orvoshoz, megszurják is úgy kifakad.
2023. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerek valakit akinek volt. Szegénykének fel kellett nyitni 😬
2023. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ciszta volt, doki megpróbálta kifakasztani, de nem jött ki, úgyhogy adott rá valami kenőcsöt (nem emlékszem mit, vagy 25 éve történt), és egy idő után (1-2 hét talán) elmúlt, szerencsére nem kellett műteni és azóta sem jött ki újra.
2023. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!