Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vörös női nemi szerv, de más...

Vörös női nemi szerv, de más tünet nincs. Volt már ilyen tapasztalatotok? Ez mitől lehet? Polip is fenntarthat egy ilyen gyulladást?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Valamiféle irtitáció következtében alakulhat ki pirosodás illetve vörösödés. A polip belül van nem kivül ezért nem mérvadò.
2023. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper. Csak nem tudom, mit tegyek. Hpv tipizálás negatív lett hála istennek, állítólagos vegyes flora diagnozissal cns-sel lemarták a nyálkahártyámat, amit cikatridinaval úgy, ahogy kezeltem, s most megszűnt a nagy fájdalom, de nagyon félek ismét ilyen antibiotikumokat használni. Nincs valami tuti szeretek, ami nem okoz nagyobb bajt, mint amekkora van? Vegyes flóra volt az egyetlen mikroszkopos vizsgalati diagnozisom cns előtt. Total kész vagyok. Hol van olyan orvos, aki ért ehhez, és nem ártó antibiotikumokkal találgat?
2023. okt. 18. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!