Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőinemiszervnél, nagyajak...

Nőinemiszervnél, nagyajak mellett kemény csomó mi lehet?

Figyelt kérdés

Most vettem észre és borzasztóan megijedtem.

Jobb oldali nagyajkam mentén van. Kb. 1 cm-es kör alakú. Kívülről nem látszik semmi, picit fáj csak. Azt hittem egy pati, érzem, hogy be van gyulladva ott.

De patihoz képest nagy sajnos eléggé:(


Ami felidegesít, hogy sajnos jelenleg messze lakom a lakóhelyemtől, nem tudok ideiglenest csinálni, így csak magán dokihoz tudok menni:(

De mielőtt eljutok, szeretnék érdeklődni valaki tapasztalt már ilyet??



2022. jan. 4. 23:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Amit hozzá kell, hogy tegyek, hogy ma jött meg és sajna nem cseréltem ma betétet, és dolgoztam ma 10 órát sajnos, így. Elfelejtettem vinni betétet. :(

Arra gondoltam, hogy ezmiatt lehet esetleg?:((


Olyan mintha egy gumi labda lenne benn.

2022. jan. 4. 23:12
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez a valami ma jelent meg kb. egyik percről a másikra, akkor semmi veszélyesre nem kell gondolnod. Valószínűleg szőrtüszőgyulladás, mert bepállott a bőröd a 10 órányi bomló vérben tocsogástól...
2022. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Begyulladt Bartholin mirigy - az esetek nagy részében magától elmúlik
2022. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem, sajnos azóta is ott van, külsőleg nem látszik semmi.

:/

Bízom benne, hogy majd magától elmúlik, ma már nem érzem, hogy fájna, elmúlt a fájdalom, de azért örülnék ha nem lenne már ott. :/

2022. jan. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!