Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együtt voltunk a párommal,...

Bambi9 kérdése:

Együtt voltunk a párommal, többször is elmentem már majd azt vettük észre, hogy szex közben folyik valami elég intenzíven, ami állagra és szagra is a vizeletre hasonlít.. ilyen van? eléggé kellemetlen lenne.. de ha meg nem az akkor mi?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 06:17
 1/4 anonim válasza:
63%
Velem is ugyan ez történt kb 2-3 hónapja. Nálam is nagy volt az ijedtség, hogy nem pisi e? Ugyan az volt amit te is említesz, hogy “állagra”, “szagra” illetve nem is kicsi mennyiség. Viszont ne aggódj, én bőven csak utána jártam ennek, nőgyógyásszal is konzultáltam. Ha heti több mint 3x vagy együtt a pároddal huzamosabb ideig akkor a medence izmod illetve a még izmod ellazul és ez fokozott ejakulációhoz vezethet. A G pont közvetlen a húgycső mellett helyezkedik el így minél intenzívebb/több az együttlét fokozódik az is, vagy ha egy ideje nem voltatok már együtt aztán “hirtelen sokat”. Ettől van az, hogy szagra is hasonló, de fontos, hogy csak hasonló, de nem pisi. A szervezet így reagál. Az, hogy be pisilj lényegében lehetetlen (ha csak nem áll megállapított krónikus betegség a háttérben) hisz a záróizmok ezt lehetetlenné teszik. Általában ilyen fény évente történik szóval tényleg nem kell aggódni.
2023. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kcccccxss
2023. okt. 18. 06:43
 3/4 anonim válasza:
95%
Nálam is ez szokott lenni és páromat meg engem se zavar. Sőt párom imádja ezt.
2023. okt. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Squirt - teljesen normális.
2023. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!