Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hullik a hajam ,...

Nagyon hullik a hajam , valami be vált módszer ami segített?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap voltam a patikában, és pont ezzel a problémával kapcsolatban kért segítséget egy idősebb hölgy a patikustól. Legnagyobb csodálkozásomra nem drága hajvitaminokat, hanem ricinust ajánlott neki, amit olívaolajjal keverve kell a fejbőrre kenni és rajta hagyni.

El lehetne menni egy vérvételre is, gyakran pl. vashiány a hajhullás oka, azt pedig viszonylag könnyű orvosolni. Nyilván ha más derül ki, akkor az orvos fog segíteni.

Hormonális oka is lehet, ezt te tudhatod, van-e rá esély (pl. terhesség, szoptatás, menopauza stb.).

Viszont az is kérdés, hogy mióta hullik. Így ősszel normális a fokozott hajhullás, én is tapasztaltam, de nekem mintha már javulna a helyzet, lehet csak várni kell kicsit, és magától megszűnik a probléma.

2023. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátló tabletta abbahagyása után hullott nagyon a hajam évekig.
2023. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. okt. 22. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Anno is hullott , de most marék. !

Lehet tényleg az őszi, a Ricinust ki fogom próbálni ! :-)

2023. okt. 22. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ricinus olajtól nem fog kevésbé hullani de szép fényes és puha lesz.

Alpecin sampon nekem bevált de ha hormonális oka van esetleg gyulladás a szervezetben (gyakran rossz fog) okozza akkor az okot kell kezelni. Nekem szoptatás alatt hullott ki rengeteg, de ahogy visszaálltak a hormonok a hajhullás is megszűnt.

2023. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!