Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem az agorafóbiából! Van...

Elegem az agorafóbiából! Van valami jó, hatásos módszer? Pszihiátert ne írjatok mert nekem nem segített! Gyógyszereket meg végképp ne!

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig pszichiáter és pszichológus, lehetőleg egyszerre. Ha csak egyet lehetne választani, akkor az a pszichológus lenne.
2014. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 különbözőt végigjártam. Egyik sem segített.
2014. márc. 9. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ó, csak nem? Nem oldódott meg a problémád varázsütésre? Nem is fog, kicsi lány (?), azon neked is dolgoznod kéne. Hány évet jártál a terápiára? Hány alkalommal? Milyen típusú terápiára? Beletetted az energiát abba, hogy jobb legyen, vagy csak vártad a sült galambot?


Hidd el, hogy a sült galamb most se fog jönni. Nem fogunk ajánlani se gyógynövényt, se varázsszót. Komoly fóbiából vagy SZAKEMBER segítségével, KOMOLY személyes befektetéssel és munkával jössz ki, vagy sehogy.

2014. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az ezo fasz.ságokat hanyagold, keress egy normális terapeutát
2014. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, kedves kérdező, ha az elsőnél maradtál volna, már túl lennél rajta. Így a tizedik sem fog segíteni.
2014. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!