Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Este ti ki jártok pisilni?...

Este ti ki jártok pisilni? Vagy ha lefekvés előtt kipisiljátok magatokat,reggelig kibírjátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok ki éjszaka. Kibírom reggelig.
2023. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
74%
Én is kibírom.
2023. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szinte minden éjjel felkelek pisilni.


Azt hogy ez csak valami rossz szokás miatt alakult igy vagy van valami egészségügyi oka azt nem tudom.

De az tény hogy sok folyadékot iszom.

2023. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha felébredek hajnalban, mondjuk 4 után, akkor általában már érzem, hogy kell pisilni és csak akkor tudok visszaaludni, ha pisiltem. De ha nem ébredek föl, akkor csak reggel pisilek.


Ha túl későn túl sokat ittam, pláne ha meleget, pl. gyümölcsteát, akkor előfordul, hogy mondjuk lefekvés után egy órával felébredek miatta.

2023. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éjjel kb kétszer megyek ki. Kismama vagyok, mindig felébredek,hogy pisilnem kell, de ez terhesség előtt is így volt. Sosem alszom végig az éjszakát minimum egy pisilés nélkül.
2023. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Este 22 körül fekszek le. Akkor pisilek. Reggelig bírom.
2023. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, hogy végigalszom az éjszakát, de a legtöbbször felébredek hajnali 3-4 körül, de mondjuk én lefekvés előtt veszem be a vitaminjaimat és mindig iszok egy nagy pohár vizet, meg amúgy is figyelek a folyadékbevitelre.
2023. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem iszom lefekvés előtt kibírom reggelig, viszont ha iszom akkor megébredem korábban arra hogy kell mennem pisilni.
2023. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem megyek ki éjjel.
2023. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Terhesen, pláne a vége felé, én is annak örültem, ha csak 1x kellett kimenni éjszaka.
2023. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!