Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Este lefekvéskor, állandó...

Este lefekvéskor, állandó vizelési inger mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete, amikor lefekszem aludni és előtte beveszem gyógyszert vízzel. Utána állandóan rám tör a pisilési inger. Elmegy 1 óra arra, hogy többször wécére kell mennem pisilni. Elmegyek pisilni utána visszafekszem és próbálok aludni x perc múlva megint rám jön. Ez miatt nem tudok hamar elaludni. Már idegesít a dolog. Tegnap is 1,30 óra múlva tudtam elaludni, mert állandóan pisilni kellet. Nagyon ideges lettem már tőle. Interneten minden félét írnak róla vizelési inger okairól. Egyik okot írták gyógyszertől is lehet. Szerintem gyógyszertől nem lehet, mert 2 éve szedem és idáig nem volt ilyen problémám.

Antidepresszáns gyógyszert szedek depresszió és szorongásomra. Utoljára 1 éve voltam, pajzsmirigy, vér, vizelet, vércukor vizsgálaton, akkor semmilyen betegséget nem találtak. Azon gondolkoztam: A menstruáció okozhat vizelési ingert? Mert ma kéne megjönnie a menstruációnak.


Mi okozhatja ezt? Betegség? Menstruációs zavar? Az is lehet szorongás okozhatja?



2018. nov. 11. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Felfázás vagy húgyúti fertőzés lesz. Menj orvoshoz, ez nem játék.
2018. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyenkor milyen szakorvoshoz kell menjek? Háziorvos? Nőgyógyász? Urológia?
2018. nov. 11. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A háziorvos meg tudja nézni a vizeletet, vigyél a reggeli elsőből. És szerintem nem ártana egy kenetet is vetetni a nőgyógyásszal.
2018. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!