Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú folyásra...

Kellemetlen szagú folyásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hétvégén megváltozott a folyásom szaga, kellemetlen, kissé halszagú lett. Állagra ugyanaz, fehéres színű. Azt hittem van valamilyen fertőzésem, úgyhogy csináltam egy gyorstesztet (canestest), ami negatív eredményt mutat bakteriális fertőzésre. Ez a teszt nem zárja ki a gombás fertőzés esélyét, viszont mivel nekem konkrétan semmi tünet nem utal gombára, ezért én kizárnám. Az egyetlen tünetem a kellemetlen szagú folyás, nincs viszketés, fájdalom, valamint a folyásom állaga is normális.

Használjak valamilyen hüvelyflóra helyreállítót, pl lactofeel, beliema effect plus, ami a kellemetlen szagot semlegesíti, vagy vegyek inkább egy intimmosakodót?

Köszönöm a válaszokat!



2023. okt. 24. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlenül van jelen minden tünet. Menj el nőgyógyászhoz.
2023. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Halszag az lehet gomba...

Nem vagy orvos ne zárd ki a dolgot, nőgyógyászhoz azért menj el jobb ha ő javasol erre valamit.

2023. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!