Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy az esély, hogy terhes...

Nagy az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Hétfőn reggel történt baleset, kedden délután volt lehetőségem bevenni az eseményutánit, de már hétfő délutántól kezdve szúrkált a hasam. Ma ugye egy hétre a balesetre most arra keltem, hogy már kezdődő barnás folyásom van, 6 nap múlva kellene megjönnie. Nos én úgy tudom, hogy szúrós fájdalomnak megtermékenyítés után 5-7 nappal kellene max lennie, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy akkor még nem biztos, hogy van beágyazódás, hanem csak utána. Orvoshoz még nem tudok menni. Tudom, hogy ez lehet a gyógyszer mellékhatása is, de most nagyon be vagyok szarva, normális válaszokat várnék.

2023. okt. 30. 05:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ment belém, mert kb pont egy mozdulattal azelőtt szakadt ki, ahogy elment volna (mindig kihúzza még gumival is) így még időben ki tudta húzni, de azért vettem be tablettát, hogy ne történjen baj.
2023. okt. 30. 05:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte O az esélye.

Lehet ,hogy a gumi spermicides is volt.

Ezt megtudod nézni.

2023. okt. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semmi az esélye. Szerintem neked az idegtől szurkált a hasad. Dokihoz ne menj, 1 héttel aktus után se kizárni, de megerősíteni nem tud terhességet. Nem aggódnék a helyedben, eseményi utáni nélkül se lett volna valószínűleg baj.
2023. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban nem vagy terhes.
2023. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 26 órája vettem be, azaz tegnap az Escapellet, Sorstársam. Minden bajom van, biztosan pszichésen is ront ezen a gondolkodásmódom. :/ Remélem a barnázás nálad most egy előrehozott mensi lesz. Én örülnék, ha mielőbb megjönne, az sem baj, ha tovább tartana, de legalább nem lennék terhes. :(
2023. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem ez mensi lesz, mar nem barnas szine van, hanem a normalis eros ver szine, a hasfajas is ugyanolyan mint szokott lenni
2023. okt. 31. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!