Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális spiráltól hasi...

Hormonális spiráltól hasi görcsök és szédülés?

Figyelt kérdés
Tegnap helyezték fel nekem volt egy kis barna vérzés az orvos mondta,hogy ez normális.Ma viszont hasi görcsök nem túl intenzív,de azért kellemetlen és enyhe szédülés gyengeség normális ilyenkor?

nov. 10. 14:39
 1/3 anonim válasza:
Azt hittem a spirál csak egy eszköz,nem is tudtam hormontartalmú cucc van benne.Jó tudni,köszi!
nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van hormonális és hormon mentes spirál is
nov. 10. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap tették fel, tehát hirtelen a tested 2fronton is sokkolódott, fizikai módon a behelyezett eszköz által, plusz hormonhatások által.


Tablettánál is kb.3hónapig vannak mellékhatások az elején. A méhednek pedig meg kell szoknia a spirált.


Azt gondolom, hogy ha nem ömlik a vér,nem lázasodsz be,és nincsenek nagyon erős,gyógyszerre sem múló görcseid,akkor ez teljesen normális.

nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!