Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában úgy érzem nehezebbe...

Mostanában úgy érzem nehezebben jutnak eszembe dolgok,amik korábban simán eszembe jutottak. Általános dolgokra gondolok, kifejezésekre. Beszélek és hirtelen nem találom a szót, amit használni akarok. Okozhatja ezt stressz?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. Már 6x műtöttek nőgyógyászati probléma miatt, minden műtétem min.2 órás volt. Kb. 10 éve volt egy újraélesztésem is, amitől a rövid távú memóriàm megsérült, de idővel sokat fejlődött, már évek óta nem volt ilyen, hogy gondolkozzak beszéd közben. Három hónapja altattak utoljára.

Lehet a műtét utóhatása okozza a mostani problémàmat, amihez szédülés is jár? Forgó szédülés néha, bizonytalan szedülés folyamatosan kb. egy hónapja.

Fül-orr-gégészeten és neurologiàn voltam, de igazából nem tudnak velem mit kezdeni. A vizsgàlatok nem mutattak ki semmit, koponya mri folyamatban van. Szerintük a stressz okozza, de nem éreztem magam stresszesnek, örültem, hogy a műtét után végre visszatérhettem a normális életemhez, de a szédülés miatt most megint magam alatt vagyok.



2023. szept. 25. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!