Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló minden esetben...

A fogamzásgátló minden esetben hízást okoz?

Figyelt kérdés

Én még nem szedtem, de sok helyen olvastam/ hallottam, hogy hízást okoz.

Van olyan is akinek nem befolyásolja a súlyát? Esetleg fogyás?


nov. 13. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Annyi, hogy nagyobb lesz tőle az étvágyad valamennyivel. De nem kötelező ész nélkül zabálni
nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

7 éve szedem. Egyáltalán nem híztam és az étvágyam se lett nagyobb. Miért lenne? Sőt mellékhatása se volt eddig. Hihetetlen mennyi téves infót adnak elő itt igazként.

Inkább a nőgyógyászoddal egyeztess kérdező.

Az viszont biztos, hogy mindenki szervezete máshogy reagálhat a gyógyszerre.

nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Benne vagyok egy csoportban (IR) és ott is csak rosszat olvasok a fog.gátlóról, azon kivül, hogy a menstuációs fájások csökkentek.

99%-ban azt írják, hogy bánják, bárcsak ne szedték volna, nagyon felborított mindent.

nov. 13. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Több félét is szedtem és ha akartam, tudtam mellette fogyni is. Kifejezetten hízás sem okozott
nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ne szedd kérdező. Nem kötelező szerintem.

Mondjuk könnyebb csoportokban tájékozódni, mint elmenni nőgyógyászhoz aki ért is hozzá...

nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De! nekem kötelező, orvosi utasításra, nem magamtól találtam ki.


Mihez ért? felírni? Hát még szerencse hogy jó sok pénzért ért ahhoz hogy felírja. Ha kell hanem felírnak bármit.

De nem az volt a kérdés hogy az orvos ért e a felíráshoz...

Abból még nem derül ki az elhízás (ami a kérdés volt)

Szerinted ő honnan tudja kire hogy hat??

Én általánosságban kérdeztem, hogy itt kinek hogy reagált a szervezete

nov. 13. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Leírtuk hogy hatott ránk, amire az volt a válaszod, hogy a csoportodban rengetegen szidják.

Miért nem kértél előtte vizsgálatot?

nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mégis milyen vizsgálatot?


#7

Én arra írtam, hogy írtad (gondolom te) hogy miért nem megyek a nőgyógyászhoz. Szerinted ki mással íratnám fel, ha nem vele?!

Csak kíváncsi voltam, hogy kire hogyan hatott.. mert én a legtöbb esetben hízásról hallok

nov. 13. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképpen hat. Ugyanaz a gyógyszer nálam erősebb görcsöket és étvágytalanságot okozott, míg barátnőmnél rendbe tette a ciklusát és nőtt tőle az étvágya.
nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
13 év alatt egy dekát sem híztam tőle. Az elején lehet némi vízvisszatartás de az elmúlik később bár nekem az sem volt.
nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!