Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirena felhelyezése utáni...

Mirena felhelyezése utáni alhasi fájdalom, ugyan abban az időben minden nap.Hasonló észrevétel???

Figyelt kérdés

November 8 helyezt~k fel a mirena spirált, kb.reggel 9 körül, ébredés után alhasi fájdalmam volt, elviselhető.

Közben lehet megjött a menzeszem is ami már nem annyira intenzív de a hasam elkezd görcsölni minden nap ugyan abban az időben, és vele együtt jön az enyhe vérzés is.


nov. 16. 10:46
1 2
 1/15 qborka ***** válasza:

Persze. Beraktak egy eszközt a méhedbe,idő kell,amíg megszokja a szervezeted.


Nekem a 4.hónapban is volt még olyan érzésem,mintha felforrósodna a méhem. 🙂


Az összevissza vérzéseken le lepődj meg, nekem havonta 5 nap ami teljesen tiszta.

nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most nagyon össze kutyultuk a dokival az egészet, úgy hogy azt se tudom milyen dátumtol számoljam a menziszt. Már nem tudom követni
nov. 16. 13:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Havi 5 nap tiszta? Ezt, hogy tudod elviselni? Mióta van fent?
nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 qborka ***** válasza:
2023.06.02. óta. Nehezen tulajdonképpen,de kb 5 napot normálisan menstruálok, aztán pedig csak csipp csöpp, nagyon minimális. De igazából azért viselem nehezen,mert így a párom nem nyúl hozzám.
nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Neked is vérzés szerű jönnek ezek a csipp cseppek?

Nekem hol piros, hol halvány nyálkás.

nov. 17. 09:39
 6/15 anonim ***** válasza:

4. Azt elhiszem, hogy így főleg nehéz. Használj esténként intim zuhanyt. Lehet, hogy ennyi elég, ha tényleg csak pár csepp van.

Én is próbáltam a mirenát és ugyanez volt. Utólag azt mondom, fél évnél többet felesleges várni, mert nem lesz jobb

nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 qborka ***** válasza:

Köszönöm a tippet,de havi egyszer irrigáltam csak, minden mensi után. Ez most is így van,de sajnos nem segít, nem zárja el a "csapot" 🤣

A mindennapi öblítés kiborítaná a hüvelyflórámat.



A félévet mindenképpen megvárom,az két hét múlva lesz. Aztán előjegyeztetem magam műtétre,arra úgyis kb.2 hónap a várólista.

nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én még nagyon az elején vagyok. Menzesz szerű görcseim vannak hullámokban, és akkor van kevés vérzés is. Csak azt nem tudom meddig lesz ez így?
nov. 17. 17:42
 9/15 qborka ***** válasza:
Bármeddig,akármeddig,ezt senki nem tudja előre. 😥 Kitartás és türelem kell hozzá
nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A vérzés annyira nem is zavar, viszont ez a szúró fájdalom ami néha van elég idegesítő. Az orvosomat hiába kérdezem, csak azt mondja vészeljük át. Honnan tudom hogy jól áll e a spirál?
nov. 18. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!