Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után folyamat aprobb...

Szex után folyamat aprobb repedések jelennek meg, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Tehát bővebben is kifejtem. Most nem rég lábaltam ki egy herpesz vírusból ami borzalmas volt nem is részletezném, de viszont ez az apróbb repedések ez elött is jelen voltak szex után fájdalom ,egy évben kb 10 x elő jön a hüvelygomba ami már baromira idegesít és a páromnak is szinte mindig repedések a péniszén meg mintha lehorzsolta volna. Most én nem tufom ez mitől lehet. Valaki tanácsot tud adni? Ja igen és most még a herpesz vírusra vissza terve a herpeszek eltüntek viszont a duzzanat az egyik oldalról nem ment le a nagy ajkakról és a kisajkak és a hüvely bemenet körül kissé viszket, de nem elviselhetetlenűl. Esetleg valaki arra valami kenőcsöt ajnlani tud? Kissé kaotikusra sikerült!

nov. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek orvoshoz. Tenyésztés szükséges és vsz mindkettőtöknek kezelés. Meg az is lehet, hogy kissé finomabban kellene az aktus közben viselkedni...
nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Hát, nem tudom, de olvastam olyasmit van úgy, hogy két ember kémiailag nem passzol.

Keressetek fel egy szakorvost.

nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pontosan herpesz. Csak mas tunetei vannak, mikor mar nem friss fertozes. Immunerosites kell es a gypgyszeres kura ujra.
nov. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval ki se gyógyultál rendesen a herpeszből sem és oda-vissza fertőzgetitek egymást...
nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!