Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is egyre gyatrább...

Szerintetek is egyre gyatrább minőségűek a betétek?

Figyelt kérdés
Régen más anyaguk volt,normális vastagságuk. Évről évre egyre silányabbak. Már alig bírnak pár órát,ráadásul egyre drágábbak is.
nov. 18. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez szinte mindenre igaz. Egy nagyon durván elb@szott fogyasztói társadalomban élünk.
nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezen rendesen felhúztam magam most. Nézem a nagy csomagot, 2x8 db. Régen 10 volt szerintem a kisebb csomagokban is,a nagyokban meg tuti h volt 20. Utálom,ha hülyének néznek. Az idióta reklámkészítők is.
nov. 18. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Idén nyáron szoknyában voltam, és étteremben voltunk a családdal a balatonon. Leguggoltam a gyerekhez hogy megigazítsam a ruháját mielőtt leülünk, és konkrétan ketté szakadt a betét középen és kitoccsant a vér a padlóra. Ilyen megalázó helyzetben még nem voltam. Azóta csak tampon+ betéttel megyek utcára.
nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

:( én is éltem már meg átázást, de ez nagyon kínos lehetett.

Ez milyen márka volt?

nov. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Pont a regimodi lesajnalt es gyakran olcso az, ami jo. Angliaban meg olyan retro mezei is van es tiszta pamut.

Itthon a Libresset valasztom, es az Always az, ami horror. A legismertebb marka, de nincs mogotte semmi. Tiszta muanyag, es a hiperszuper okos betetek mindig ugy alltak a bugyimban, hogy nem idomulak formaban, tul nagy, elall, es mellette folyt a ver.

Tenyleg az a jo, ami vastag, attol nem fogjak latni nadragon keresztul. Oke, atazik, de nem fulled be.

nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb sajátmárkásat használom évek óta, semmi baja. Strapabíró, illatmentes és pamut felület.


Nem bír annyit, mint az Alwys, de negyedannyiba kerül és nem irritál.

nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melyik márka?
nov. 18. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék, hogy a 3-as válaszoló esete melyik márkával/fajtával esett meg, csak hogy azt kerüljük... Mondjuk nem igazán értem a helyzetet, azontúl, hogy egy lehajolástól még nyilván nem kéne elszakadnia a betétnek, hogy folyt ki a vér a bugyin keresztül a földre... Nem inkább a nedvszívó, zselés anyag jött ki belőle?


A kérdésre válaszolva pedig: szerintem az Always minősége valóban romlott, a normál műanyagosat én már nem is veszem, csak a sensitive-t, a Libresse az ami szerintem kényelmes ÉS sok folyadékot elbír. A Naturella már régen sem volt olyan jó, azon végigfolyik a nedvesség, meg nemrég vettem Aldiban sajátmárkás Satessa nevűt, az konkrétan feleannyiba kerül mint az ismert márkák, ahhoz képest ár-érték arányban egész jó, annak inkább a tapadása rosszabb, mint a nedvszívása.

nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem az always már teljesen felejtős,egy agyonparfümözött műanyagcsík. A libresse pedig túl vékony (egyre vékonyabb) és sokkal kevesebbet bír,mint régen. Régen mindkettő jó volt és vastag és nem műanyag.
nov. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!