Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok mennyire...

A nőgyógyászok mennyire ítélkeznek?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz, mert az endokrinológusom elküldött menstruációs problémák miatt. Eléggé paráztam, mert az első alkalom volt. Az orvos férfi volt, olyan 40 körüli. Mikor mondtam, hogy biztosan nem vagyok terhes, mert még nem volt intim kapcsolatom, akkor így felnézett, “ooo, vallásos?” Mondom “nem, egyszerűen így alakult” erre már ilyen lesajnálóan, hogy “ooo, értem” és akkor még megkérdezte, hogy senkinek a keze/szája sem járt arra, stb. És mikor épp az ultrahangot csinálta rám nézett, és kérdezte, hogy nem biztos az identitásában, vagy hogy hogy? Annyira de annyira megalázó volt. Mármint a szüzességem okához nem igazán van köze, nem? Vagy ez normális és én vagyok érzékeny? 18N

nov. 19. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
??? 18 évesen ezen miért kell ennyire elcsodálkozni... Mondjuk ha 40 lennél is pofátlanság lenne ilyeneket kérdezgetni... Kifogtál egy pöcsöt.
nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez állami orvos volt? Nyugodtan jelentheted a szakrendelő vezetőjénél vagy a betegjogi képviselőnél. Legalább legyen egy kis kellemetlensége. Amúgy meg, ahogy nősz, majd tanuld meg ilyenkor visszautasítani a megalázó stílust. Elég sok helyen lehet gyakorolni.
nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a betegjogi képviselőre, csak akkor az egész történetet újra el kell mesélnem neki.
nov. 19. 12:04
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát eldöntöd 1-2 nap alatt, hogy csillapodik-e a dühöd (mert valójában ezen nem érdemes felhúzni magad), vagy nem, és akkor menj el.
nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Az én nőgyógyászom is hasonló beállítottságú, ő pl megjegyzést tett egyszer arra, hogy borotválom magam és "az nem egészséges". A szexuális életemre vonatkozóan is tett fel kérdéseket, de én mondjuk más karakter vagyok, hamar "lekevertem", félszavakkal reagáltam, aztán haladjunk. Szakmai szempontból viszont sokat segített, támogatott, ezért is maradtam nála.


Az, hogy 18 évesen még nem volt szexuális kapcsolatod, "A mai világban" inkább becsülendő, mint megkérdőjelezhető, miközben a nyolcadikas ballagás előtt már a kislányok többet szexeltek, mint egy évek óta házas férfi és nő. Legyél büszke magadra, majd eljön az az ember, akivel ezt elkezded, addig pedig érdemes a betegjogi képviselőt megkeresni, illetve másik nőgyógyászt, lehetőleg hölgyet, ha van rá mód!

nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A bunkóság nem az orvos nemén múlik. Van bunkó nő és intelligens férfi is.
nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Én huszonévesen voltam szűzként, és nem alázott meg az orvos. Ne szégyelld magad egy percig sem, és sajnálom, hogy kifogtál egy ilyen bunkó idiótát.
nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Igen.
nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Pofoznám hülyére az olyan nőgyógyászt aki lenézi azt aki szűz, főleg a vallásosság miatt. Én férfiként szintán szűz vagyok és nem csak vallásosság miatt. A józan eszű normális ember nem adja el a testét házasság előtt. Ez a kérdező egy nagyszerű lány, egy igazi kincs, aki minden lány előtt példaként áll! Én sajátkezűleg tépném meg ezt az orvost.
nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
9 es vagyok, képletesen értendő, de az a mocskolék hogy identitásáról löki a dumát egy 18 éves szűz lánynak, az olyan, hogy megnevelném a fajtáját! Na nem csodálkozok, hogy sok a kontár sarlatán ma a nőgyógyászok között, akik elrontanak betegeket és aztán az életüket az igazi orvosok mentik meg! Van egy pár orvos, akinek börtönben volna a helye, más szakterületen is! De egy nőgyógyász... Aki így aláz meg valakit... Kerülne a kezem közé, taknyát köpné utána...
nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!