Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Hónapok óta...

Mit tehetnék? Hónapok óta nincs menstruációm.

Figyelt kérdés

Terhes nem vagyok.

Nyáron két dokinál is jártam, akik hormonvizsgáltatot kináltak nem kevés pénzért, de ha nincs menstruációm azt se lehet elvégezni.


Kinek volt hasonló gondja, mi volt a megoldás?



nov. 20. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
26
nov. 20. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem lehet elvégezni?

Oké vannak a ciklusban optimális napok, de azért egy női hormonpanel, pajzsmiriggyel, mellékvesével, hasi UH-val kiegészítve alap kellene legyen.

Állami nőgyógyász nem írja ki ingyen?

nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom a huvelyi ultrahangos vizsgalatot is.
nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne lehetne már elvégezni? …
nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Kerdezo, ketlem, hogy orvoshoz el is mentel. Vagy oriasi felreertesben vagy. Te azt hitted, hogy a menstruaciodbol turjak ki a vert az elemzeshez? A karodbol vesznek.

Amugy ha vekony vagy, sokan nem erzik magukat tul sovanynak, de hirtelen fogyas, zsirmentes dieta felboritja a hormonokat, nemcsak anorexia.

nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Menj el másik orvoshoz. Van ingyen is. Nem tudom, te hol laksz, de nálunk (megyeszékhely) két rendelőintézetben is van nőgyógyászati szakrendelés (városi, MÁV) az egyiknél 1-2 héten belül van időpont, a másiknál 1-2 hónap. A kórházban meg van ambulancia.
nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért mert a doki szerint akkor lesz jó az eredmény, ha a vért a menstruáció 2-3 napján veszik le.


Voltam hüvelyi ultrahangon, ott a doki nem látott elváltozást.

nov. 20. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy f.szság. Ha nincs menstruációd, akkor bármikor le lehet venni a vért. De ha meg annyira zavarja, meg lehet hozni gyógyszerrel…

De talán keress egy értelmesebb példányt, mert akinél voltál, full hülye.

nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a doki, aki ilyet mond, imkompetens. Egy hormonsort KELL kérni, az megmutatja, miért nincs menzesz.


Keress értelmes orvost.

nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!