Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha időnként elkezdek görcsölni...

Ha időnként elkezdek görcsölni csak pár másodpercre az a menstruáció jele?

Figyelt kérdés

4 napja késik a menzeszem.

Viszont van olyan pillanat hogy elkezdek görcsölni de minimálisan és csak pár másodpercig.

Időnként van olyan érzésem mintha érezném hogy van hüvelyem, (az eddigi menstruációim alatt mindig éreztem ezt de csak az első napban)

Van amikor érzem magamon hogy feszűlt vagyok, de ez már a menstruáció első napjától érzem mikor megkellett volna jönnie.


Ha menstruáció jele ezek, akkor mit tudnék csinálni hogy meg is jöjjön? A kád meleg víz az hatásos?

Előre köszi a válaszolat! És megkérek mindenkit hogy normálisan válaszoljatok :D


nov. 20. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmivel, de semmivel nem tudod elobbre hozni.

Ez az erzes, hogy erzed a huvelyed, szerintem a mehszajad, es lehet jele, hogy meg fog jonni. A mehszaj sokat valtozik ciklus soran.

De nem tudsz ra hatni, terhesseg nem ezen mulik, ha pedig kicsit rendszertelen, normalis, ha nagyon, ugyis az okat kell kezelni.

nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
nov. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!