Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Daganatos betegségben szenvedő...

Daganatos betegségben szenvedők szednek, szedhetnek Béres cseppet?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú emlődaganatom van, nagyon korai stádium, pár héten belül műtenek meg vele. Remélhetőleg elég lesz a sugárkezelés. Viszont mostanság nem vagyok jól, érzem, hogy a szervezetem le van merülve, igyekszem magam összekapni mielőbb. A nőgyógyászom szerint egyek meg mindent, ami most jólesik, szedjek vitaminokat. De a háziorvosom szerint most pont nem szabad "táplálni" a daganatot mindenféle vitaminnal, táplálékkiegészítővel, a sebész pedig azt javasolta, szedjek nyugodtan Béres cseppet vagy valami komolyabb multivitamint.

3 orvos mond 3 eltérő dolgot. Alapvetően egészségesen étkezem inzulinrezisztencia miatt, de nem vagyok túlságosan jó passzban, az idegeskedéstől gyenge vagyok,nincs túl jó étvágyam, szeretném kicsit megerősíteni.

Csak vitaminokat szednék, kifejezetten az immunerősítésre fókuszálva, a sokat reklámozott daganatos betegeknek szóló "csodaszerektől" abszolút óvakodom.

Mit javasoltok?

Köszi mindenkinek a választ előre is!



nov. 20. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

"3 orvos mond 3 eltérő dolgot."


És abból a háromból kettő nem kompetens a témában...

nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan szedhetsz, anno a haematológiai klinikán ez volt az egyetlen készítmény, amelynek szedését még kemo mellett is engedélyezték, sőt volt, hogy ajánlották is az orvosok. Csak ne felejts el C vitamint is szedni mellé! Gyógyulást!!
nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én pláne nem vagyok, ezért tettem fel a kérdést, hátha valakinek van tapasztalata... :)
nov. 20. 19:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 2-es válaszoló!! :)
nov. 20. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"hátha valakinek van tapasztalata... :)"


Igen, a kompetens radiológusnak/sebésznek...

nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj 5-ös, ezzel most nem segítesz. Sosem voltam ilyen helyzetben, nem kellett még ilyesmin gondolkodnom,hogy rákbetegként lehet-e bérescseppet szedni. Ezért kérdeztem meg mindhárom orvost, aki figyelemmel kíséri az állapotomat. Honnan kellene tudnom, melyiknek van igaza? Azzal, hogy ezeket idekommentálod, nem segítesz vele. Én értem, hogy van véleményed, de nem biztos, hogy ezt itt és így kell kinyilatkoztatni.
nov. 20. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ezért kérdeztem meg mindhárom orvost"


Ha meg a fordodat viszed szervizbe, megkérdezed azért a vw és tesla szervizeit is igaz?


"Honnan kellene tudnom, melyiknek van igaza? "


Onnan, hogy a specializációk nem dísznek vannak. Józan ész, vágod...?

nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyos vitaminoknak és táplálékkiegészítőknek valóban ellenjavallata a daganatos betegség! Pl. B-vitamin, glicin... Mert ezek tényleg tudják táplálni, növelni. Voltak valóban olyan sikeres kísérletek, amiben "kiéheztették" a rák molekuláit, így megakadályozva, hogy tudjon terjedni. Mert annak is energiára, cukorra, glutaminra van szüksége... Tehát szerintem csak óvatosan a vitaminokkal. Olyan embert kéne keresned, aki nagyon képben van ezekkel. A háziorvosodnak igaza van. Neten is olvashatsz róla sokat, ásd bele magad sztem előbb a témába!
nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, nagyon sok igazságot írtál. De évekig voltam a haematológián, és láttam, mennyi mindent megpróbálnak a daganatos betegeknél. Megvonhatunk mindent, cukrot, húst, vitaminokat stb. az agresszív daganatot nem tudták megállítani. Viszont a Béres csepp tényleg nagyon jó. Nagyon durva esetekben nem biztos, hogy használ, de erősíti az immunrendszert, és abban az azt ellenző orvosok is egyetértettetek, még ha nem is használ, de biztosan nem árt.
nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem 3 eltérő dolgot mondott a leíraod szerint 3 orvos. Ketten ugyanazt mondták.
jan. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!