Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulació környéken vilàgos...

Ovulació környéken vilàgos barnàs folyàs és vizeléskor barna foszlány tàvozik? Ez normális?

Figyelt kérdés
Igazàból olyan mit menstruàciokor ilyen alvadt darabka.
nov. 22. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet normális. De ha eddig ilyet nem tapasztaltál, akkor azért menj el nőgyógyászhoz.
nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is volt 1-2 év, amikor ez volt középidőben. Aztán elmúlt.
nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, ez engem is érdekelne! Velem ma történt ez és nagyon beparáztam. Régen sose volt semmi ovukor. Aztán újabban tűhegyni vér a folyásban, aztán egyre több. Mostanában rendes pecsételő vér pár óráig. A dokim azt mondta, rendben van, ha csak középidőben. Na, de tegnap volt ez a pecsételés, ma meg rendes barna cucc. Amikor ovutesztelni akartam, a vizeletes pohárba kerültek ezek a barna kukacszerű foszlányok. Az ovutesztem viszont negatív (tegnap kellett volna pozitívnak lenni, de nem volt és lehet, már nem is lesz. Ovus tünetek viszont már 2 napja nincsenek.De előtte is negatív volt a tesztem, ilyen még sose volt.) Hozzátartozik, hogy mehpolipom és méhszájsebem is van, nem tudom, hogy lehet-e összefüggés, de baromira félek, hogy mi ez.( Babát szeretnék, szóval rengeteg vizsgálatom volt mostanában, a fentieken kívül nem találtak semmit, hormonértékeim is rendben vannak, szóval nem értem, mi lehet ez a rémség😭)
nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!